Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két billentyűzetről? Külön-külon

Figyelt kérdés
[link] [link]

2014. jún. 22. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"nálunk németben"... kimegy Németországba és már azt hiszi, hogy német. Csak nehogy a németek is besokaljanak, mint az angolok, mert akkor szedheted a sátorfádat "otthonról".
2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem azért vannak bizonyos igényeim, szeretem a slim billentyűket, meg legyen kellemes írni rajta, csendes is lehet, az sem árt....de szerintem is tök felesleges 40 ezrekért venni.


Akik jól tolják, azok egy sima 800ft-os billentyűzettel, meg a legolcsóbb egérrel is elvernének. :D


Nem azért mert irigykednék, ha telik hát telik, keress róluk teszteket neten, vagy videóteszteket is jó nézni, hogy kb "élőben" lásd. De én pl szeretem kipróbálni, kézbe venni, lássam hogy mennyire "puha" a billentyűk nyomása, vagy mennyire áll kézre. De számomra ez kb az a periféria, amiből vannak borzasztóak a 90% meg pont ugyanolyan.

2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

"németben"


De nyelvtankönyvre úgy tűnik, már nem telik...

2014. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
62%
#13 xD
2014. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fúúú, van pénz, vegyük meg egyből a legdrágább kacatot amire amúgy nincs szükségünk!!!4!
2014. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!