Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eljött az idő hogy vegyek egy...

Eljött az idő hogy vegyek egy vga t a gép be, és úgy döntöttem hogy gtx 770 valamelyik oc verzióját választanám, és a kérdés az hogy melyiket válasszam melyik gyártó gtx 770 ese a legerősebb, és melyiknek a legjobb a hűtése?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 10:10
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
ASUS GTX770-t vegyél,annak a legjobb a hűtése.Nekem is ez van.
2014. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megnéztem a pcx en, ezt a vga t amit írtál,de azt írják róla akik megvették hogy nagyon erős de,elő fordulhat hogy lefagy,és,az egyik válaszoló azt írja hogy órajel csökkenéssel megoldható a probléma,de ez a lényeg pont, ha csökkentem az órajelet csökkentem a vga teljesítményét is,te tapasztaltál ehez hasonlót a te asus gtx 770 sedel ?
2014. jún. 23. 10:32
 3/10 A kérdező kommentje:
ja én ezt a vga t néztem ki pont most,erről csak jókat írnak ipon-on meg pcx-en is,és teljesítményben és hűtésben is csak jókat írnak róla neked mi erről a vga ról a véleményed,meg a márkáról [link]
2014. jún. 23. 10:35
 4/10 kérdező.. ***** válasza:
Az is jó,de nekem mindenhol azt mondták hogy az asus a legjobb,én iponról vettem.Most vettem egy hete még nem volt gond vele.
2014. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kérdező.. ***** válasza:
Egyébként ezek a gyártók között a hűtés különbözik,a vga chipset ugyanaz.
2014. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

én a helyedben erre sporolnék:D gtx 780-at odaveri,780ti-t megközeliti, azért +10-15% 90 ezer a különbség:DD

nekem is ilyenem van, burtál, sapphirenak ez a hütése oda veri az asust:DD

2014. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amd radeonban nem gondolkodtam, haverom aki 32 éves nekem ő rakta össze a gépemet,14 éve van a szakmában, számítógép szerelő és programozó, nagyon tud mindent a számítástechnikáról,Hardverekről,ahol én lakom ott ő javítja mindenki gépét,mindenhová őt hívják ha számító gépről van szó,és nekem ő azt mondta hogy intel i5 4670 k s procimhoz vegyek inkább nvidia vga t amire van pénzem oc változat legyen és jó hűtése legyen,ha lehet felső kategóriában gondolkodjak,azt mondja megbízhatóbbak az nvidia karik mint az amd k,persze felső kategóriában az amd is jó,de ő nvidia vga ban jobban bízik mint az amd ben.és én is inkább nvidia t vennék,és gtx 770 et ezért kérdeztem hogy melyik a legjobb gtx 770 es.
2014. jún. 23. 11:18
 8/10 A kérdező kommentje:
780 780 ti t meg azért nem veszek mert a gtx 770 oc bármelyik gyártótól is van kb a titán 25-30% al gyorsabb,de lehet nincs is ennyi különbség sebességben, viszont árban majdnem a duplája az általam kinézet Gainward 770 phantom tól,és nekem ez nem éri meg árban, ja meg nvidia s vga kon elvileg szebb a megjelenítés ugyan azon a beállításokon mintt egy hasonló tudású amd vga hoz képest.
2014. jún. 23. 11:26
 9/10 kérdező.. ***** válasza:
Én is csak nvidiában gondolgodtam amikor vgat akartam venni.Nem szeretem az amd ket.Én szeritem az asus a legjobb hűtés,iponon vedd,megbízhatóbbak mint pcx.
2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kérdező.. ***** válasza:
jav:gondolkodtam
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!