Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes erre adattárolót...

Érdemes erre adattárolót használni?

Figyelt kérdés

Amit leszedek a netről, azt USB-s winchesteren tárolnám.

És akkor nem írnám ki, esetleg a legfontosabbat, a többit rajta tárolnám, és az lenne a dvd lemezem.


A pendrive sok adatveszteséget jelzett ki, meg ilyen jeleket a fájlok után: ~ ,$.



2014. jún. 23. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha winchester tönkremenne, akkor meg nézhetném a esetleg több 100 gb tartalmú anyagot a süllyesztőben.
2014. jún. 23. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:

A pendrive-ot rendesen távolítod el?

Így: a tálca jobb oldalán _biztonságos eltávolítás_ -ra katitntasz és csak akkor húzod ki, ha kiírta, hogy eltávolíthatod.


Ha nem, akkor amiatt van adatvesztés valószínűleg. Nekem veszett már el így elég sok adatom egyszer, azóta nagyon figyelek erre...

Ha valami beragad, és nem engedi el, akkor kikapcsolom a gépet és utána húzom ki.


-----


Nekem is van USB-s winchesterem, és én úgy hazsnálom, hogy a gépem belső megahjtójára töltök le. Aztán bizonyos időközönként lementegetek az USB-sre. Tehát azt nem használom folyamatosan. Így szerintem tartósabb...

2014. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UI: Az a biztonságos eltávolítás az USB-s merevelemezeknél is nagyon fontos...
2014. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztonságosan távolítom el.
2014. jún. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!