Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz ez a konfig?

Jó lesz ez a konfig?

Figyelt kérdés

Gigabyte H97M-D3H (B85-ös lapot akartam először, de azok nem támogatják az új generációt, így későbbi fejleszthetőséget szem előtt tartva ezt néztem ki. AM3+ platformon nálam bizonyított a márka, Intelnél nem tudom mi a helyzet? Jó választás ez a lap?

Kingmax 8gb 1333mhz ram

Asus R7 260X 1gb

EVGA 500W 80+ Bronze

Intel i3 4150 (nem volt 4130, de minimális volt az árkülönbség)

Cooler Master N500. N200-at akartam, mert mAtx gépet akartam összehozni, de sajnos nem volt kapható annál a webhopnál ahonnan rendeltem. Az elforgatható hdd tartó, felső ''tároló'' illetve a kinézet miatt választottam ezt.


Nagyjából ennyi. Jól raktam össze, minden arányos?



2014. jún. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a kereted, és legfőképp mire akarod használni?
2014. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
össz mennyid van rá ?
2014. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

használni kb mindenre, netezés, játék (kompromisszumokkal), filmezés, néha kisebb videószerkesztések

keret: ~130k

változtatni nem igen szeretnék rajta

jelenlegi gépem egy FX 4130 4,4ghz (oc)

HD7770, 4gb ram, gigabyte 970a-ud3. Ez tökéletesen elég nekem mindenre, de öcsém megvette, így inkább intelre váltok és ''menekülök'' a halott AM3+-ról.

Pentiumot akartam, de maradt annyi pénz, hogy belefért egy i3, szóval akkor inkább azt veszem. 8gb ram nekem bőven elég lesz, (4gb-vel is jól elvoltam), R7260X is tökéletesen elég lesz, a HD7770-nel is elvoltam, BF3, MW2 tökéletesen futottak rajta.

A tápot egyrészt a 80+ Bronze minősítés miatt választottam, illetve a ''harisnyázott'' kábelei miatt (a márka sem volt utolsó szempont, szeretem az evga-t.

Házból most Sharkoon Vaya van, de nem igazán tetszenek a sharkoon házai, a letisztultabb házakat jobban szeretem, leginkább a Fractal házak tetszenek, de arra nem volt pénz, de ez a Cooler Master N500 is elég bejövős.

2014. jún. 24. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó a configod.



De ha szabad ajánlanom akkor:


Alaplap: Asrock H97 PRO4

Processzor: Intel Pentium G3420

Ram: Kingston 4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Blue

Videókártya: Sapphire R9 270X 2GB DDR5 OC Vapor-X

Tápegység: FSP Raider 550W


Gépház: Cooler Master Elite 430 RC-430-KWN6 fekete


Összesen: 130,311 Ft


www.Pcx.hu



Később amint teheted, bővítsd a ramot és vegyél bele egy i5-t.

Hasítani fog! :)

2014. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én is gondolkoztam rajta, hogy most egy pentium 4 gb rammal egy jobb vga-val, de 2 éven belül nem nagyon szeretnék költeni a gépre, inkább jogosítványra és autóra hajtok, így ez egy kicsit jobb lesz számomra.

Játék szempontjából kb csak BF3 és MW2 lesz, de remélem azért, hogy a GTA legalább minimumon el fog rajta döcögni.

De köszönöm a választ :)

2014. jún. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!