Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Diablo 2 vagy Diablo3? többi lent-->

Figyelt kérdés
Na a gépemen a diablo 3 low-medium beálításokkal eléggé szépen fut,sajnos a videókártyám ami egy alaplapi vacak amitől nem tudom jobb minőségre tenni a játékot,na de nem baj,épp játszok a diablo2-vel is meg a 3-al is.A 2 nagyon bejön,de a 3 mér nem,szerintetek?

2014. jún. 24. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan azt kéred tőlünk, hogy találjuk ki NEKED miért nem tetszik egy játék?

Nekem nem tetszenek a zöld autók. Szerinted miért?

2014. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A diablo 3-at sokan kritizálják, szerintem sem egy nagy durranás. A 2-vel még mindig szívesen játszok, a 3-mat 3-4 küldetés lehúzása után töröltem.
2014. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm én csak annyit kérdeztem,hogy nektek mi a véleményetek csak az lemaradt a végén.
2014. jún. 24. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
A Diablo 3-al alig játszottam sajnos, mert hamar meguntam. Míg a Diablo 2-vel még mindig játszok. ( Pedig nem szar gépem van )
2014. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a gépem nekem se lehet olyan rossz mert kölcsön kaptam egy videókártyát és a gta 4 med-high-on ment stabilan.Csak sajnos visszaálltam alaplapival...de nemsokára veszek egy vdkarit :D
2014. jún. 24. 21:48
 6/13 anonim válasza:
A GTA 4 teljesítménye nem mérvadó. El van rontva a PC-s portolása és max grafikai beállításon még a legjobb vidkari se vinné.
2014. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én vagyok hülye nem med-high hanem low-med :D ellnézést,hogy elírtam.
2014. jún. 25. 11:49
 8/13 anonim válasza:
a 2 classic bakker...a 3 már csak a mostani lebutított idiótáknak készült akiknek mindent szájba kell rágni, egy hardcore gamer marad a 2 nél :)
2014. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen jobb-rosszabb kategorizálás. Mindegyiknek van előnye. A D2 klasszikus. Hangulatos, kellemes és elavult. Ez van. Kicsi a felbontása és komolytalan az egész "verseny" (ladder) rész mostanra már. Szét van csalva az egész. Ladder kezdés után 2 nappal már minden "kapható". A skillezés nem ad valós változatiosságot. Merev és játékosidegen. Persze megvan a varázsa a pontosztogatásnak, de a skillek nagy része csak töltelék. Sose használod. MAx "szinergiaként" kötelező. Ettől még szerettem.


A D3 változatosabb. A kora miatt is szebb. Monjuk bírálatként is mondták, hogy túl élénkek/vidámak a színek. Ezt lehet módosítani +a kieg már közel se ilyen móka és kacagás a tengerparton jellegő színezésben sem és hangulatban sem. Sok-sok módon lehet az ellent megsemmisíteni. Több skillt használsz és rugalmasabban tudod variálni. Ami fontos az az, hogy a valós játék lvv70-től (vagy alapjátéknál lvl 60) kezdődik. Addig amolyan begyakorlós-questelgetős inkább csak. Nehézségben a "legmagasabb" is casuál szint. Már névleg. A torment 1 olyan amit a casuálok is tudnak teljesíteni. Persze van még számozás T6-ig, az meg annyira már nem egyszerű ha nem cuccolod fel magad eléggé. (nem alkalmi játékos nehézség)


A drop és kereskedelem kérdésében vannak eltérések. D3-ban gyakoribb a jó item drop. Eleinte megpróbálták a kereskedés jellegű igényeket kielégíteni a D2 tapasztalatokat figyelembe véve, de kicsit felemás lett a helyzet. Szépen be is zárták az AH-t és lekorlátozták az item átadás lehetőségeit. Összességében a D3 mostani megoldása jobb. Azoknak tudsz átadni akikkel játszol. Tudsz javítani (enchantolni) a dropolt itemeken. Van kis gamble lehetőség is ahol szintén eshetnek jó itemek. A pénzes kereskedelmet kiszorították, de kisebbrészt azért még tudnak ügyeskedni az élelmesebbemberek. 1-2 hónap múlva jön a ladder is (Seasonal régió). Kb eddigre lesz teljes a játék. A maga idejében a D2 nagyon tuti volt. Mostanra elavult mind kinézetben, mint játéktechnikailag (nem kis részben a botoknak és csalásoknak köszönhetően). Soloban és haverokkal ezért még jó muri lehet egy darabig. Csak ne láss másokat, mert csak ideges leszel! :)


Előzőhöz: a hardcore gamer marad az RTS-eknél. A Diablo és Hack&Slash játékok inkább amolyan "közös harc a gonosz ellen" jellegűek. Nem "hardcore-ok". Persze van ilyen is benne (névleg), meg van PvP is, de nekem ez a pálya nem létezik igényként.

2014. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem mindkettőt, de sajnálom hogy a 3-at ennyire leegyszerűsítették. Pl ha meghalsz nem veszíted el a cuccaid és nem kell érte visszamenni, az íjak kifogyhatatlanok míg a 2-ben mindig venni kellett a tegezbe a nyilakat, és nincs dupla inventory set ami pedig nagyon nagyon tetszett és hasznos is. Meg a 3 egy idő után monoton, mindig ugyan azt csinálod. A skillek viszont változatosabbak és többet kell használni (kivéve monknál). Meg ott van a Reaper of Souls, plusz történetekkel. És a látvány sokkal jobb, sőt, az RoS-el jön egy új lehetőség is, hogy a cuccaidat át tudod változtatni más kinézetűre.

Szóval mindkét résznek vannak előnyei és hátrányai, én úgy gondolom hogy mindkettő egyformán jó játék. De a 2 mégiscsak a klasszikus!

2014. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!