Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom állítani a rendszerh...

Hol tudom állítani a rendszerhűtő fordulatszámot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. vettem valami nona (gembird) rendszerhűtőt 1000 ft volt :D nos rá is dugtam a sys fanra stb.. működik is meg minden csak 2700 rpm-n pörög és nagyon hangos és idegesítő. hogy tudom állítani? az alaplapom gigabyte g31m es2c. ja és még valami ilyn válaszokat nem kérek hogy speed fan meg bios kivéva ha valaki elmyagarázza hogy hogy kell használni :D mert én olyan sík hülye vagyok ehhez hogy nem igaz :D

2014. jún. 24. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
töltsed le :SpeedFan
2014. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

speed fan meg bios kivéve ?! Értem akkor


[link]


Vagy egyszerübre gondolsz??

2014. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a speed fan és a bios egyáltalán nincs kilőve, csak valaki magyarázza el, hogy kell használni :)
2014. jún. 24. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálod és működik. Esetleg az alaplap kézikönyvéből. Netalán ha elárulnád az alaplapod típusát, csak hogy a látnokainknak ne kelljen lépten-nyomon lebukniuk.
2014. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feltelepited és beállitod a fordulatot
2014. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!