Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD-ről törölt tartalom...

A HDD-ről törölt tartalom visszaállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Újra kell telepítenem a gépemen a Windows 8-at. Amikor a telepítőbe töröltem a meglévő partíciókat akkor jutott eszembe hogy egy elég fontos dokumentumot nem mentettem le.

Még nem formáztam a merevlemezt, és még a telepítést sem indítottam el, csak a partíciókat töröltem és hoztam létre újat, de mielőtt rámentem volna a formázásra eszembe jutott az a dokumentum. Van esélyem valahogy visszaállítani az adatokat?



2014. jún. 25. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Léteznek fájlhelyreállítók ("file recovery") programok, ilyen a Recuva például. Esély van rá, hogy visszaszerezd, de számolj azzal, hogy nem lesz már meg.


Ha teheted, akkor ne használd a vinyót, mert minden írási művelettel csökkennek az esélyeid. Pl. másik gépen futtasd a recovery programot és ezt a vinyót másodlagosnak/külsőnek kösd rá.

2014. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kata kata ***** válasza:
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!