Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szárad be pár napja...

Miért szárad be pár napja állandóan a nyomtatóm magenta színe?

Figyelt kérdés

utántöltővel használom, de eredeti ahhoz a patronhoz való tintával... azt nem számolva ami gyárilag volt tinta a patronban egyszer már fogyott ki tehát tegnap töltöttem után másodjára... úgy csinálom hogy 4 milit teszek bele színenként majd leragasztom a tetejét szigetelővel és légtelenítem majd nyomtatok pár tesztoldalt... aztán pár napja észrevettem hogy nem nyomtat tökéletesen, adott színeket más színnel nyomtat, a pirosat zölddel meg ilyenek aztán kivettem és egy papírtörlőn végighúztam és csak két színből jött a tinta így töltöttem még bele minden színből négy-négy milit aztán visszatettem és ment rendesen, aztán ma megint nyomtattam volna vele és a magenta megint nem jött belőle... ekkor már nem töltöttem után hanem mivel a fúvókatisztító folyadék sem használt, megfújattam felülről ott ahol beletöltöttem a tintát... jött is egy kicsi belőle majd visszatettem és most gond nélkül tudok nyomtatni és fénymásolni vele... szóval szerintetek mi baja lehet?


egyébként a patron típusa: Canon CL-541 de azt még hozzátenném hogy bár lehet hogy semmi köze ennek ehhez, de ez az a patron még amit akkor adtak vele mikor megvettem a nyomtatót... ( Húsvét után pár nappal )



2014. jún. 25. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!