Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felraktam egy progit, ami...

Felraktam egy progit, ami mutatja a feszültség szinteket, mi mennyire ingadozhat normálisan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress rá az ATX szabványra, ott megtalálod. Egyébként előfordul, hogy a szoftveres mérés téved, szóval ha nagyon eltérő értéket látsz, de a géped jól működik, akkor valószínűleg semmilyen probléma nincs.
2014. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy gondok vannak vele és a -12v érték ami aggaszt. -2.7-re is lemegy.
2014. jún. 25. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
-12V nem tudom minek kell a gépen belül, valószínűleg semminek. Ezért mér hülyeséget, nincs jelen a -12V.
2014. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talátam egy 2003-as hozzászólást, hogy az akkori alaplapok már nem nagyon használnak negatív feszültségeket. Azóta eltelt még pár év, úgyhogy mára egyátalán nem fontos a -12V.
2014. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlót olvastam valahol,meg közben megnéztem a biost ott abszolút nem mutatja a negatív feszültségeket.Hmm,pedig azt hittem találtam valamit,de ez így jó is meg rossz is,mert akkor kereshetem tovább mitől csinálja ezt a gépem.

Főleg játékok alatt van gond vele. Simán fekete lesz a kép,majd visszajön,de most már néha csíkok is vannak..

2014. jún. 25. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Videókártya az első tippem.
2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak akkor már ez lesz akkor a 2. ami így megy tönkre.
2014. jún. 25. 21:34
 8/8 A kérdező kommentje:

pcie slot a hunyó eddig úgy néz ki.

átraktam a másikba,ott nem csinálja.

2014. júl. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!