Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret választanád?

Melyik egeret választanád?

Figyelt kérdés

ár/érték arányt is figyelembe véve az alábbiak közül kellene választani:

[link]


[link]


[link]


a logitech-el és a gigabyte-al szemezek csak nem tudom eldönteni hogy adjak-e a gigabyte-ér annyi pénzt, de viszont a logitech nem olyan drága és azt írják sokáig bírja az elem de viszont nincs oldalsó 2 gombja ami nekem egész jól jönne valamint nem is néz ki olyan jól

továbbá ha tudtok jobb wireless egereket 6000től nem drágábban akkor áruljátok el



2014. jún. 25. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Gigabyte-ot mivel a Logitechnek ahogy nézem nincs extra gombja (mint a Gigabyte bal oldalán) + eleve kényelmesebbnek tűnik + az árából egyértelmű hogy jobb minőségű.


Ezek közül (bár így ránézésre nem tudom megítélni,kézbe kéne fogni, az A4Tech egér tűnik a legjobb ár/érték arányúnak és a Gigabyte a legjobbnak.


Logitech márkával puszipajtás vagyok (több termékem is van tőlük) de valahogy ezt az egeret nem venném meg.

2014. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

CSakhogy számitson a 700ft xD

2014. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja,most nézem az előző válaszát (+1 pozitív oda), tudod rajta állítani a DPI-t (az egér érzékenységét).
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vajon szokatlan lesz a genius netscroll 100x után? :D
2014. jún. 25. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

logitech kiesik - van ennél jobba egerük is


A4tech 800-2000 dpi, kevésbé ergonomikus

Gigabyte 800-1600 dpi, világít (ami mocsok idegesítő tud lenni), sokkal ergonomikusabb

2014. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyiket se.


Ha gamer egeret akarsz venni, akkor alapból kábeles egér a jó. Ha nem arra, akkor bármelyik jó.

2014. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mellesleg igen,vezetékes jobb mivel 1. nem szokott megszakadni 2. gyakrabban frissít 3. magasabb DPI-t el lehet vele érni.


Ha FPS játékos vagy akkor vezetékes,ha nem akkor a Gigabyte.

2014. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy játék van a gépemen az is NFS amihez nem kell egér és a gigabyte csak egy pár sec-ig világít amikor nyomkodva vannak a dpi gombjai
2014. jún. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!