Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-hez milyen olcsó gamepad-ot...

PC-hez milyen olcsó gamepad-ot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Autós játékokhoz kellene, úgyhogy olyasmi kellene mint az Xbox360 vezérlője. Lehessen finoman adagolni a gázt-féket és a kormánymozdulatokat. Az a baj hogy egy vezetékes x360 kontroller majd 8 ezer forint.. ennél olcsóbb kellene, mert úgyis gyűjtök kormányra, de addig is jó lenne valami joy hogy tudjak játszani.


Létezik ilyen az alacsonyabb árkategóriában?


Egy wireless receiver is 5-6 ezer forint.. akkor meg már inkább megérné egy kicsivel drágábban egy másik, vezetékes joy..


2014. jún. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360 kontroller megéri az árát. Én is azt használok. Úgy vagyok vele, hogy vagy olyat, vagy semmit. Nem csak autós játékokhoz lesz az jó. Én majdnem mindent azzal játszok.
2014. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy az jó. Van xboxom is, szemezek is vele hogy pc-re is legyen x360 kontrollerem... de akkor is drága. Ezért szeretnék valamit ami olyan csak nem annyira minőségi cucc. És mondjuk feleannyiba kerül. Egyébként pc-n autós játékokhoz tudom csak elképzelni és fifához. Eszembe nem jutna kontrollerrel pl COD-ozni ha ott a bill+egér. Úgyhogy várok javaslatokat, hogy ki milyen gamepadot használ/ajánl :)
2014. jún. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!