Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan van hogy egy 3 színű...

Olyan van hogy egy 3 színű tintapatronből csak egy szín fogy ki, vagy ez inkább csak beszáradt?

Figyelt kérdés

Nos úgy jártam hogy van egy kétpatronos nyomtatóm és pár napja vettem észre hogy nyomtattam volna hogy a piros színeket zöldel nyomja ki... aztán kivettem a színes patront és végighúztam egy papírtörlőn de semmi, csak kék és sárga jött belőle, de még a fúvókatisztító folyadék sem segített rajta, aztán töltöttem bele mindhárom színből 4-4 milit színenként de még akkor sem akart jönni, hiába légtelenítettem a fúvókák felől... akkor már úgy voltam vele hogy édes mindegy egy próbát megér, leszedtem szigetelőt a tetejéről és a piros színhez egy kis levegőt nyomtam be a légtelenítővel... amiből jött is ki egy kis tinta egyből, azóta többször néztem papírtörlővel gond nélkül jön a tinta...


szóval szerintetek csak kifogyott vagy beszáradt? kell e az miatt aggódnom hogy ki kelljen dobnom a patron és venni másikat?



2014. jún. 26. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifogyhat. Sajnos ez a hátrány a 3 színű patronnak, hogy nem lehet színenként cserélni, így ha egyik szín kifogy, akkor kuka. Ha régen használtad, akkor be is száradhatott. Hátha feltöltve használható lesz még.
2014. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megy rendesen, csak az volt a fura hogy amíg felülről ott ahol betöltöm a tintát, még ott nem fújtam bele, addig nem jött a fúvókából a tinta és parázok hogy nehogy baja legyen
2014. jún. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!