Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jönnek az 5th generációs...

Mikor jönnek az 5th generációs Broadwell procik, érdemes-e megvárni tényleg lesznek hozzá DDR4-es ramok?

Figyelt kérdés
Core 2 Q9650 ről váltanék i7 re de én úgy hallottam ,hogy iskolakezdés és karácsony közötti időintervallumba esik a megjelenés és akkor gondolom megvárnék egy i7 5770K-tmivel 14 nanométeres meg elvileg DDR4-es ramok lesznek már addigra...
2014. jún. 26. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyivel lesz gyorsabb a Broadwell a Hasswellnél?
2014. jún. 26. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A következő év első negyedéve elvileg.


Én most fejből meg nem mondom, hogy támogat-e DDR4-et, de szerintem még nem, mivel a mostani Z/H97-es lapokba bele fog menni.


Ez előreláthatólag csak egy olyan váltás lesz, mint a Sandy Bridge-Ivy Bridge, szóval nem hinném, hogy 10%-nál lényegesen nagyobb különbség lenne a Haswellhez képest. Szerintem nem lesz olyan előrelépés, hogy megérje fél évet várni rá.

2014. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
i7 fölösleges neked, i5 bőven elég.
2014. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó csak azért akarok i7-et mert van benne ez a Hyper Threading technológia ami áll 8 magot csinál a prociból
2014. jún. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!