Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magától elhalkul a mikrofonom,...

Puberx kérdése:

Magától elhalkul a mikrofonom, mitől lehet ez? A többi lent

Figyelt kérdés
Skype használatakor windows 7 alatt a hangerőszabályzó menüpont alatt a mikrofonom hangerejét csak gondol egyet, és lehúzza. Így már szinte alig hallani amit beszélek. Próbáltam újra indítani, állítgatni, de már elképzelésem sincs mi lehet a megoldás. Valaki valami ötlet?

2014. jún. 26. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld megg újratelepíteni a Skype-ot:)
2014. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a probléma megoldódott, azonban most az a gond, hogy ha én beszélek a partnerem halkul el. Lévén hogy nyár van, és nyitva van az ablak minden alkalommal amikor egy autó elcsörtet az ablakom alatt elhalkul a partnerem. Ez valamiféle opció lehet hogy ha én beszélek közben ne halljam a partnerem, de ez így elég idegesítő. Ha esetleg valaki tudja hol kapcsolhatnám ki kérem jelezzen.
2014. júl. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!