Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bármilyen Windows-t próbálok...

Bármilyen Windows-t próbálok feltelepíteni, boot pendriveról és dvd-ről is ugyan az a vége:lefagy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Adott egy sz. Gép,4gb nemrég vásárolt ddr2-es ram, asus 9600gtx vidikártya, acer veriton 7700gx alaplap,2magos intel procival. A problémám az, hogy bármilyen Windows-t próbálok rá telepíteni, vagy bootolásnál lefagy, vagy ha feltelepíti a rendszer elindulásánál azonnal belassul/lefagy. Próbálkoztam eleinte Win8-al,aztán többfajta win7-el,és most legutóbb XP-vel,de azt sem engedte feltelepíteni már. Mi lehet a lehetséges problémája,mit lehet tenni?(Próbálkoztam pendriveról és DVD-ről is telepíteni)

2014. jún. 27. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván hibás hardver. Először a RAM-ot kéne ellenőrizni.


[link]

2014. jún. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is valamelyik hardverre tippeltem,vagy alaplapi adatátvitel hiba,vagy ram. Viszont így,hogy semmilyen op rendszert nem bírok rárakni,nem tudom ellenőrizni a hardvereket:S Az a baj,hogy nem áll rendelkezésre másik ram próbára,és mivel ddr2es újat se szivesen vennék bele,mert elég drága...valami más megoldás esetleg?:/
2014. jún. 27. 03:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam még,hogy esetleg másik gépemből áttenném hdd-t ebbe,hogy hardvervizsgálatot tudjak csinálni. Okozhat ez bármi problémát a hdd-n?
2014. jún. 27. 03:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, ahhoz nem kell oprendszer, épp ez a lényege. Olvasd el.
2014. jún. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lefuttattam,elvileg nincs hiba,viszont a 4giga ramból 2,8-at jelzett. Ez szokásos,és más a probléma,vagy valami akkor a ram körül van?
2014. jún. 27. 05:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami akkor a ram körül van. 4-ből 4-et kéne jeleznie!

Keresd meg próbálgatással melyik modul a hibás és vedd ki belőle. Ha a nemrég vásárolt a szar akkor vidd vissza oda ahonnan vetted. 1 év garancia biztosan van rá!

2014. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben a 4 Gb ram 2 vagy netán több modulból adódik össze, akkor vedd ki az egyiket, és így kizárható az esetleges ram hiba.
2014. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma,az egyik rammal volt a probléma. Mivel kb. 1hete lett vásárolva így még garanciás,szóval jövőhéten megy szervízbe:) Köszönöm a segítséget mindenkinek:)
2014. jún. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!