Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig, illetve ez a táp...

Ez a konfig, illetve ez a táp elég lesz?

Figyelt kérdés

MSI ZH77A-G43 alaplap

INTEL Core i3-3240 3.40GHz 1155 BOX proci

2 darab GEIL 4GB Black Dragon DDR3 1600MHz CL11 GD34GB1600C11SC (össz.: 8GB)

1 TB Samsung Winyó


Kb. ennyi. Igazából gépet szeretnék újítani olyan max. 80 körül (+-5000), házam, winyóm, DVD-meghajtóm, mindenem van,csak egy új alaplap, proci, RAM kéne. Videokártya meg szerintem bőven elég lenne az alaplapi, mivel játékra nem fogom használni, csak YouTube meg videomegosztókon lévő filmek fussanak flottul azt kész.


Jah és tápnak pedig ezt néztem ki: FSP HYPER 500.

Szerintetek??



2014. jún. 27. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép. Én nem tudok belekötni, csak azért érdemes lenne beletenni valami videokártyát. Csak legyen még hozzá egy jó monitoris, meg egér meg billentyűzet.
2014. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Monitor, billentyűzet, egér az van.

Videokarin is gondolkozom, de először megveszem így és meglátom, hogy mennyire lesz elég az alaplapi, mert lehet nem használnám ki.

Akkor a táp gondolom elég lesz.

2014. jún. 30. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én HEXA 500-at raknék bele, vagy Chieftec 500W-osat.
2014. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül HEXA+ 500 került bele, plusz kicsit erősebb dolgok, mint az eredeti elképzelés. :)

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, köszönöm az ajánlatokat. :)

2014. júl. 16. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!