Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek mire elég 4 giga ram?

Nektek mire elég 4 giga ram?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hány darab és milyen program futtatására,és hány weboldal egyidejűleg való használatára elég ez? Pl. Számotokra?

2014. jún. 27. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1.8 GB használt a 8-ból: böngésző 4 lappal(450 MB ram) + zenelejátszó(33 mb) + rendszer (többi).

Nem hiszem, hogy meg tudsz annyi lapot nyitni egy böngészőben, hogy az 4 GB ramot egyen.

Firefox egyetlen processz alatt fut, tehát az elméleti maximuma 2 gb ram, a Chrome több processz ugyan, de az sem hagyná annyira elburjánzani a memória-használatot, hogy 4 közelébe menjen.

Például a szakdolgozatom megírása után 157 lapot zártam be Firefoxban (nyilván vannak add-onjaim, amivel ennyi lap kényelmesen elérhető és használható), nem volt lényegesen lassabb, mint 20 lappal. Sajnos nem néztem, hogy mennyit eszik, gondolom 1.5 gb körül lehetett.

2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerk: A 2 gb-os dolog hülyeség, bocs. Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy könnyen el lehet érni 4 gb ramot.
2014. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 3 gigával csináltam és rendereltem 3d-s animációkat.
2014. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Játékokra elég, bár a Watch Dogs nem akar elindulni. Átlag 3, max 3,5gb ram van kihasználva játék közben, 64 bites win7 home premiumon.
2014. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Skyrim, Shadow Play, Firefox egyidejű futtatása mellett minden gond nélkül megy minden.
2014. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!