Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehet az, hogy a laptopo...

Miért lehet az, hogy a laptopom kifújását követően gyorsan újra forrósodik a gép?

Figyelt kérdés

Másfél éves (még garanciális) Hp Pavilion gépről lenne szó.

Szoftveresen igyekszem rendben tartani, törlöm a szükségtelen fájlokat, és gyakran újra teszem rá a legális win8-at.

Szervizben mikor felhívom őket, mindig azt mondják, hogy nincs neki semmi baja csak fújjam ki,és ne törődjek vele ha kicsit meleg az normális. Én ezt meg is teszem elég gyakran (úgy havonta), utána teljesen normális hőmérsékleten üzemel, de átlagos használat után pár héten belül mindig visszakerülök ehhez: [link]

Lehet-e probléma ebből, vagy a Hp-nak igaza van és csak én problémázok?



2014. jún. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A speedfan nem a legmegbízhatóbb és ilyen hőfokon a gép már kikapcsolna. Aida 64 mit mutat?
2014. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cpu-t én terheltem le az átlagosnál jobban még mielőtt mindenki újabb szoftveres takarítást javasolna.
2014. jún. 27. 19:10
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. jún. 27. 19:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez gondolom nem sok jót jelent...
2014. jún. 27. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb terhelés nélkül mennyire melegszik? Nekem böngésző, vlc, torrent közbe 50 fok körül van. Játékkal én is felszoktam így fűteni (és még sose kapcsolt ki).
2014. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, terhelés nélkül 60-70 fok körül van, a hűtőpadomat kivettem a teszt idejére, és egy nagy gépigényű játékot kezdtem el maximum grafikán futtatni. De szerintem ez így sem normális, viszont a szerviz szarik rám, mondván hogy az normális hogy havonta ki kell fújnom.
2014. jún. 27. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a 60-70 fok tényleg sok. Próbálj meg egy független szervizt. Ha nem is viszed be, de telefonon rákérdezhetsz, hogy mit szólnak hozzá és lehet-e valamit tenni ez ellen. Ha ők is sokallják, akkor ne hagyd magad lerázni a HP-nál. Ha meg nem sok gari van már rá, akkor vidd is el máshova. Lehet, hogy 4-5 ezerért megcsinálják.
2014. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!