Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári alu hűtő cseréje gyári...

Gyári alu hűtő cseréje gyári rézmagosra (775)?

Figyelt kérdés
A mostani kicsit hangos, meg aztán a hatásfoka sem a legjobb. Megéri venni egy gyári rézmagost helyette (mondjuk egy Core 2 Quad-ét)? 500-2000 Ft-os tételről van szó, elvileg a réznek jobb a hővezetése. Mivel annyira nem zavaró a zaj, ennél többet nem költenék rá. Dual Core E5700-ast kellene hűtenie.

2014. jún. 30. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most raktam össze egy gépet rézmagos hűtővel, de hidd el, nem sokkal jobb a hővezetése. Inkább 4-5.000-ért vegyél egy normális hűtőt.
2014. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:

500-ért még talán megéri, de 2000-ért kaphatsz használt hőcsövest, ami sokkal halkabb és hűvösebb lesz. pl:


[link]

2014. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. jún. 30. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Erről vélemény?


[link]

2014. jún. 30. 21:13
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
A dc7800sff-be ilyen van :) Alig van hangja és jól hűt, bár nekem ez a felfogatás nem tetszik. De ha egyszer jól felrakod (jó pasztával) akkor nem lesz vele bajod. Ja és a ház is szellőzzön, mert csak úgy ér valamit!
2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!