Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv Adott egy ASUS P5B E...

M412305 kérdése:

Üdv Adott egy ASUS P5B E típusú alaplap ( ami a gépbe van) és adott egy Panasonic TX-P42X60E típusú plazma TV. A kérdés az lenne, hogy milyen kábel kell hozzá hogy a gépet rákössem a tv re?

Figyelt kérdés
Megnéztem a gép hátulját ( kimeneteket, de nem találtam rajta olyat ami jó lenne hozzá,de aztán lehet hogy van.) Azért írtam le az alaplap típusát hogy a hozzáértők tudjanak valamit mondani...
2014. júl. 4. 12:35
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Mivel az alaplapodon NINCS videóvezérlő integrálva, így tök lényegtelen a típúsa. Ami neked kellene, hogy milyen videókártya van a gépben, ha nem értesz hozzá nézd meg Aida64 programmal. Viszont annak is ott vannak a hátán a csatlakozók.


Videókártyán az alábbiak lehetnek:


DVI-I, DVI-A (ritka), DVI-D

VGA (D-Sub)

HDMI, mini HDMI

DisplayPort, mini Display Port

S-Video, Composit kimenet


Ritkán adnak átalakítót a kártyához, mondjuk DVI-D-Sub, vagy DVI-Componens HD

Ezen kívül a HDMI, DisplayPort és DVI bizonyos kereteken belül oda és vissza alakítható kábellel.

2014. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nvidia Geforce 9500 Gt van benne... PCI-e
2014. júl. 4. 13:34
 3/3 Kálmix ***** válasza:

Nos ez jó is meg nem is.

Jó, mert elég erős kártya, viszont gyakorlatilag ahány kiadás meg kiadó, annyi verzió. Van amin van s-video, de van ami csak kettő DVI-t tett rá. Sőt egy képen láttam hdmi-vel is XD

Na mindegy, azt kéne megnézni, hogy milyen csatlakozó van a kártyán hátul. A monitor csatlakozója mellett. Ha ugyanolyan mint amibe a monitort dugtad, akkor csak valami komoly átjátszó kábellel tudod megoldani.


Ha fekete kerek aljzatot látsz akkor S-video kábel kell, ha kicsi lapos aljzat van, akkor HDMI.

Ha jól néztem a TV-den van hdmi, viszont az S-videohoz meg kell egy átalakító. Mondjuk egy ilyen:

[link]

2014. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!