Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pentium 4 Processzor tokozás?...

Pentium 4 Processzor tokozás? Az LGA478 és az S478 tokozás között van-e különbség? Szeretnék egy Fujitsu Siemens D1562 (s478 mpga) alaplapba Egy P4-es 3. 0 GHZ-s virtuális kétmagos (HT) processzort venni, hátha gyorsabb lenne tőle ez a matuzsálem.

Figyelt kérdés

#Socket 478 #Pentium 4 CPU #HT Northwood #3 Ghz Fujitsu Siemens Scenic D1562 alaplap
2014. júl. 4. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az LGA478 és az S478 tokozás között van-e különbség?"

Nincs.


De ez szerintem laptop processzor foglalat: "s478 mpga"


Laptopról van szó? Abba nem fogsz tudni PC-be való processzort tenni.

2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem laptop. Ez egy fekvő asztali gép, 10 éves. Jelenleg egy 2.6 Ghz-s proci van benne, ezt szeretném "erősebbre" cserélni, mert még megérné, mivel 2000 ft egy HT proci bele.
2014. júl. 4. 14:18
 3/4 Kálmix ***** válasza:

A foglalatok közt semmi különbség. Csak másképp jelölik a processzornál (LGA-478) és másképp az alaplapok leírásánál (s478 = socket 478)

Mind a két leírás egyazon 478-as procikat jelöli.

Ja és igen. Én is tudom ajánlani a p4-es 3.00 HT procit. Sokat fog lendíteni a kisgép karrierjén :)

2014. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azonban ha a P4-et választod, az akkor legyen Northwood magos, jobb mint a Prescott.


A Prescottot meg télre vedd fűtőanyagként

2018. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!