Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali PC vagy notebook?

Asztali PC vagy notebook?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy mindenképpen használtan fogom megvenni, max 40e Ft-ért. Igazából ezt kb. azért venném, hogy van egy ilyen nyaralószerűségünk, és ott nekem nem lesz gépem, mármint anyám vagy apám laptopját tudnám használni, csak nekik is kell. Nem akarok természetesen far cry 4-et (tudom, még nem jelent meg) ultrán játszani, annyi lenne a fontos, hogy néhány, akár régebbi játékot (pl. far cry 2, world of warcraft, black ops 2) játszhatóan fusson rajta, de nekem az is megfelel ha azt a játszhatóságot low grafikán tudja, de akkor tényleg tudja. Ha asztali PC lesz, akkor az mondjuk ott fog maradni, szóval úgy egy évben kb. 6 hetet ha lesz használva, viszont ha notebook, akkor azt természetesen máshol is tudom használni, ami egy jó dolog, csak szerintem nem fog kijönni ennyiből egy olyan laptop ami ezeket tudja futtatni...

2014. júl. 5. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél szépen még egy kicsit, kb 60-70kból már jó asztali gép ki jön, de természetesen az is használtan.
2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van nekem jó gépem, de azt nem fogom szállítgatni....
2014. júl. 5. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvisznek a szüleid egy nyaralószerűségbe játszani?

Miért nem maradsz otthon, játszani otthon is tudsz.

"Tudnám használni anyám vagy apám laptopját, de nekik is kell"

Minek mennek a szülők nyaralni , ha számítógépezni otthon is tudnak.

Alma nem esik messze a fájától....mondják és itt ez egy tipikus példa.

Nyaralási alapszabály.: telefon kikapcs, számgép, tévé kikapcs. Csak akkor bekapcs ha a nyaraláshoz elengedhetetlen megnézni/megkeresni rajta valamit

2014. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

anyám honlapot üzemeltet.....

apám dolgozik rajta....

én meg ESTE HA NEM CSINÁLUNK MÁR SEMMIT akkor skypeolok, stb...

2014. júl. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!