Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek 1 ilyen gépen mi...

Szerintetek 1 ilyen gépen mi a bús francért szaggat a Watch Dogs multija? I7 3770 3,4Ghz @ 4. 0Ghz 8 GB DDR3 1600 Mhz-es Kingston ram Asus GTX 780 DC2 Asrock Z77 Extreme4 15-20 fps online kódfejtésbe.

Figyelt kérdés
Ha lejebb veszem a grafikát élsimiítást TXAA 2-ről fxaa-ra még rosszabbodik 2-5 fps. Ez a játék 1 vicc és én még pénzt adtam érte. Hogy van pofájuk kiadni egy félkész játékot ekkora optimalizálatlan 1 szart. Ennél még a GTA IV is jobb.Az Ubisoft pedig még kiadás előtt azt közölte,hogy maximális beállítások mellett elég lesz egy 780. ASszem eladom és veszek egy 280x-et sokkal jobb ár/érték arányu. Az nvidiára is pipa vagyok! Mióta az ubisoftal összeszűrik a levegőt aC4 óta azóta mennek ilyen szarul optimalizálatlan ezek a gané játékok. vélemémny?
2014. júl. 6. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem kéne szaggatnia ilyen vason..

offline módban is laggolsz? ha csak online akkor lehet az internettel valami...

2014. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért tettél fel egy kérdést ha meg is válaszoltad magadnak?


A Watch Dogsba így is kevés volt a potencionál.

Fogták magukat és felhypoltál a játék,majd mások is.


Kijött a játék,grafikája közel se volt ahhoz amit az E3-s trailerben mutattak.

Volt pár manyus steamen akik pl. egy R9 290-el átlag 8-10 FPS-el tudtak játszani közepesen.


Majd kijött 1-1 patch/driver frissítés az nvidiától és az AMD-től is,az kicsit javította a helyzetet (mert ugyebár ezt a kártya cégeknek kell orvosolni,nehogy már dolgozzon az Ubi.F.O.S.t..


Kijött a patch,valahogy eldöcög a gépeken.

Na akkor most az animációk és a vezetés.

Motorral beleütközöl az autóba,nó problémó,mész tovább.



Ez a játék vacak lett,hypolva volt és az ára egyharmadát érné meg akkor ha legalább optimalizálva lenne.

2014. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak multiba szaggat. Singlebe megy 50-55fpsel néha ugrál 45-re,de viszonylag jol megy. Én a multiiért vettem meg de láto mcsak pénzkidobás volt az egész :S Am a netem 20megás. MEgérteném ha mobilnetem(3,6mb/s) lenne de nem..
2014. júl. 6. 01:36
 4/11 A kérdező kommentje:
2. : Én azt olvastam azért lettek úgy mond butítátások mert jöttek a nextgenes ratyikonzolok és azok nem bírták a strapát és konzolszinre lebutították a grafikát de az e3 2012-es gépigényt megtartották.. Na gyerekek én nyomtam 1 uninstallt :) Inkább megvárom a GTAV-öt PC-re.
2014. júl. 6. 01:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy utólag könnyű okosnak lenni, de érdemes előbb tájékozódni, mielőtt csak úgy kihajítasz 20k-t az ablakon. Ezt csak azért mondom, hogy majd jusson eszedbe a GTA5 megjelenésekor, mielőtt rohannál megvenni. Előbb mindig meg kell várni a kritikákat és mások véleményét. Egy játék nem romlik meg, nem gáz, ha egy vagy két héttel később kezdesz játszani.
2014. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen 20k? 11 ezer volt a játék.
2014. júl. 6. 01:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdekes...


Steam pöppet drágább:

[link]

£39.99 = kb. 15.000 forint

amikor kijött

£64.99 volt = kb. 25.000 forint

és azóta lement az ára... (na,kihitte volna)

2014. júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Milyen 20k? 11 ezer volt a játék."


A józsefvárosi piacon vetted vagy valami szovjet kalózkulcs-oldalon? Nálam a hivatalos 60€-s ár 18622 forintra jön ki a valutaátváltóval. A megjelenés óta ennyit azért nem ugorhatott az árfolyam.

2014. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
CD Galaxisrol rendeltem. 10500+1000ft házszállítás. De 10 ezer felett postapontokon ingyenes az átévétel. [link]
2014. júl. 6. 02:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem fut fullon R9 280X-el. De az optimalizálást nem ismeri a játék.

Lenne egy kérdésem. A proci nem 3770K akart lenni. Mert ezt nem nagyon tudod tuningolni...

2014. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!