Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem az apple termékeket de szerintem az iphone drága nagyon.Az android meg nem stabil vagyis nekem egy középkategóriás androidos telefon nem vállt be.Mit ajánlottok?

2014. júl. 6. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kreatív válasz köszi!
2014. júl. 6. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
sony xperia l-em van, csak ajánlani tudom :) De ha nem ezt akarod akkor legyen a Sony az irányadó.
2014. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy felső kategóriás Androidos mobilt: Sony Z1 Compact :


[link]

2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lumia-kkal hogy állsz?
2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, hogy sokat költöttem 2012. decemberében egy iPhone 5 16GB-os készülékre. Még mindig azt használom, klasszisokkal stabilabb, mint az előtte használt Samsung Galaxy S II-őm. Sosem tétovázik mindig teszi a dolgát. De ha Apple terméket vásárolnál mégis én inkább várnék vele, mert hamarosan kb. 3 hónap és bemutatják az új iPhone 6-ot és akkor lehet még jobban fog érdekelni az Apple.
2014. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a WP8-as telókat.


[link]

[link]

2014. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi !:) még várom a válaszokat!:)
2014. júl. 6. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha az iPhone számodra nem játszik, és az android sem, akkor marad a WP.

Nekem Androidos telefonom van, MTK cipsetes 4mag, 1,2ghz 1gb ram, tehát olyan középkategória alja. Nekem nincs vele porblémám, de én szeretek is vele olyan műveleteket csinálni, amit csak androidon: rendszer testreszabása (pl gravitybox) root, romok telepítése stb.

Viszont az tény, hogy öcsém Nokiája (Lumia 520) lepipálja sebességben, és még egyszer nem fagyott le neki.

Baromi gyors és stabil a rendszer, szóval ha te meg tudsz barátkozni a kinézetével bátran ajánlom. Már programokból sincs nagy hiány rajta, az összes népszerű alkalmazás megtalálható rá. Kicsit bánom, hogy nem a WP mellett döntöttem én is, de ha meg azt kéne használnom, lehet azt mondanám, hogy kár, hogy nem androidot vettem... nem tudom. Az biztos, hogy nagyon szeretném, ha az én telefonom is ilyen atomstabil és gyors lenne. És ezt úgy nézd, hogy ez ha jól tudom a legkisebb Lumia.

Igaz a nagyobbak sem gyorsabbak, max játékok és néhány alkalmazásnál lehet észrevenni a különbséget.

2014. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
iphonnal csak az a bajom,hogy pl androidon van torrent ncoreról rátölthetek könnyen filmeket ipademre pedig itunesön keresztül kell de akkor sincs hang nekem:( Android meg szabadabb és ugye nem tom,hogy mondjuk egy s5-nél nem fagy le vagy lassúe......
2014. júl. 7. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!