Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 4 magos processzor a...

Okoska98 kérdése:

Melyik 4 magos processzor a legjobb választás játékokhoz?

Figyelt kérdés

Ezek vannak a gépben nagyjából:

VGA: Sapphire R9 270X DUAL-X

4 GB RAM

HDD és SSD

Szóval melyik proci lenne a legjobb választás pl FIFA 15-höz meg a többi jövőben megjelenő játékokhoz?



2014. júl. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
i5 4440 :)
2014. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint... 'olcsón' azaz jó ár/értékű :)
2014. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mennyit szánnál rá.


Az i5 4440 tényleg jó választás,bár nem tuningolható.Persze erre egyenlőre nincs is szükség.


Ha kevesebbet áldoznál rá,akkor jó az FX6300 is bár ez nem 4 magos,de nem értem,hogy neked ez miért ilyen fontos szempont.

2014. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen intelben gondolkozz, azon belül Haswell H97-es lappal, hogy a következő generációt is támogassa.

Egyébként ehhez a géphez elég egy i3 4130 is (2 mag/4szál (egyszerűen elmagyarázva)), de ha teheted, akkor egy i5 4440 szintén h97-es lappal. (ha esetleg tuningolni akarsz, akkor vehetsz z97-et, de nem hiszem, hogy szükséged lenne rá)

2014. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6%

Én inkább egy 4 magos APU-t ajánlanék: AMD x4 A10 7850k fontos hogy ebben van integrált vidikari ami nem is gyenge tehét CF-ben (dual)-ban futtathatnád a mostani videókártyáddal. Ha ezt választod akkor FN2+ os foglalatú alaplap kell.



Ha mindenáron csak proci kell akkor Intel, mert a 4 magos AMD-k versenybe sem tudnak szálni az Intel 4 magosaival: Intel Core i5-4670K azért van ott a K mert így sokkal tovább tudod használni. Az alplapnak S1150 foglalattal kell rendelkeznie.



Bevallom én inkább az AMD ajánlom mert ha játékre kell az elég magasan veri két vidikarival az Intelt.

2014. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Intel Core i5-4670K azért van ott a K mert így sokkal tovább tudod használni.


Bwhahaha ekkora baromságot még nem olvastam...

2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

kornel1026 neked nem kéne tanácsokat osztogatni....

ennyi baromságot egy válaszban ritkán lát az ember... uramatyám XDDD

De látom, hogy kőkemény 0%-al állsz.

2014. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!