Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérné nekem...

Flati kérdése:

Szerintetek megérné nekem venni egy PS3-at? (LENT)

Figyelt kérdés

Szóval ezt szeretném megvenni: [link]

van egy nem nagyon erős pc-m és nem akarok bajlódni a fejlesztésével, amúgy egy 12gb-os PS3 jó vagy arra hogy max egy játékot teszek rá egyszerre? ÉS szeretnék venni hozzá egy GTA V-t hol tudnám megvenni olcsón?



2014. júl. 7. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én előző generációs konzolok közül az Xbox 360-at javasolnám, könnyebb rá játékot fejleszteni, ezért nagy %-ban stabilabb frame ratet produkál: https://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU főleg GTAV-nél. Amúgy, nem rossz a ps3 sem, csak ha van ugynennyiért xbox, azt jobb lenne megvenned, a fentebb említettek miatt.
2014. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen PC-d van, hogy nem akarsz bajlódni a fejlesztésével? A PS3 ugyan úgy gyenge minőségben képes csak futtatni a játékokat és ez egyre csak rosszabb lesz vagy meg sem fognak rá jelenni az új játékok.

De ha tényleg egy nagyon régi géped van, akkor érdemes rajta elgondolkodni, jó lett volna ha leírod a géped adatait.

2014. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Intel Pentium Dual-core 2.5Ghz

4Gb-t RAM

ATI HD 4550. ez a configom :D

2014. júl. 7. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég gyönge konfig .. de kb 80 ezerből már egy élet képes gépet össze lehet fabrikálni.. én is inkább xobox 360 -ot javaslóm ha konzolt veszel de közelébe nem lesz a pc képminőségéhez és a játékok megjelenése ps3 -ra és xbox 360 lassan valóban meg fognak szűnni .. én még max 1-2 évet adok a második már lehet nem lesz élet képes.. a mostaniakat is nehezen írták meg rá annyira gyenge a hardver alatta .
2014. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12gb kevés... 12gb-ból te megkapsz 9gb-ot


GTA V elfoglal kemény 8,3GB már rögtön, online nem fogsz tudni játszani mert nem tudod feltenni a patch-eket ami 2gb kb...


Ha esetleg otthon van nagyobb laptop hdd akkor megéri, de ez amúgy is "felújított" aka szar volt megjavították

2014. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pekkerke válasza:

háát nekem ps3-am van. ugyan ebből a boltból vettem (azóta minden gamet,tartozékot itt veszek mert JÓ bolt) én újonnan vettem még februárban gat v bundelt meg hozzá bf4-et! szerintem megérte! az oké hogy a xboxra könnyebb játékot csinálni de ps3-ra meg k#rva jó gamek vannak amik másra nem.. the last of us, gow széria, killzone, gt5-6,beyond two souls és még sok más! DE 12 gb ha a gta v kijátszása után nem akarsz multizni (mert ugye az eddigi frissítések, +nem sokára heist frissítések, most juli. 14-17.-ig letölthető függetlenség napi cuccok stb. elég sok helyet foglal!) akkor elég a 12gb de utána törölheted hogy más ráférjen.. inkább gyújts még és vegyél egy 500gb-os ps3-at, vagy mivel ez olcsó 31000ft-ért veszel beépítő keretet, 500gb hdd-t és kész! kb igy 50-60-ra jön ki gta v-vel együtt! de ha 250gb hdd-t veszel akkor olcsóbban. A beépítő keret 2000-3000ft! ha meg az új játékokkal akarsz játszani, vagy a pc-d fejleszted, vagy veszel ps4-et vagy xone-t!


remélem segítettem. ha még mindig ps3-at akarsz venni írj priviben, adok tanácsokat! ;)

2014. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :D majd írok privátba
2014. júl. 9. 17:46
 8/10 A kérdező kommentje:
És igen szerintem PS3-at veszek, mivel a régi PS2-öm is sokáig ki bírta és szerettem :D
2014. júl. 9. 17:48
 9/10 pekkerke válasza:

rendben! örülök neki! várom írásod!


az hogy mit veszel azon is múlik barátaidnak mi van! pl.: nekem sulimba 1 csajnak van csak ps-e aki nem jön multizni, a többinek box de én az exklusivok miatt inkább ps3-at vettem! amugy facebookon találkoztam egy csoportal ott mindenkinek van minden gta, naruto, tekken, CoD, bf stb... szóval a multi megoldva és tök jófejek! ha megvetted a gta-t segítek fejlődni én 51-es vagyok :DD Írj privit!

2014. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem Karácsonyra kérem majd a ps3-at, mert Szeptemberbe jön s Sims 4 és megakarom majd venni. :D
2014. júl. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!