Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kapható Magyarországon...

Nlorant82 kérdése:

Hol kapható Magyarországon LTE (4G) Mini PCIe Modem ami GPS is tud és két antenna csatlakozóval rendelkezik?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha notebookba kell, akkor a gyártónál kell megérdeklődnöd, hogy milyen típusok jók hozzá, mert minden notebookba más és más kell. Utána már a gyártói kód alapján tudsz keresni.
2014. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem teljesen így gondoltam csak szeretem volna találni egy LTE és GPS ist tudó Mini PCIe Modemet amit találtam is bár nem kaptam hozzá segítségét itt! Amúgy tudtam hogy lehet belerakni olyan modemet amit a gyártó javasol de én olyat szeretem volna amit nem javasolt és sikerült is de ehhez a BIOS-t is át kellett írnom mert sajnos a gyártok lezárolják hogy csak az ö általuk preferált eszközeikkel működjön a készülék és ne azokkal amivel maga a csatoló felültet lehetővé tenné nekem ezért kellet átírnom a BIOST mert a gyártó lezárta az ö általa kedvelt hardverekre amik nem támogatták a GPS én meg szeretem volna bele GPS-t ezért szereltetem bele majd jött a 105 vagy 104 kód hogy nem támogatott hardver távolítsa el a hardvert és a gép utána ki is kapcsolt ezért kellett egy BIOST leprogramoznom ma már vígan elmegy a modememmel és a BIOS még a Lakcímem is kiírja és csak kóddal lehet eltávolítani így a laptopom ellopása esetén is azonosítható vagyok továbbá a GPS koordinátáit közli a laptop ha bekapcsolják ezt akartam mindig is elérni

és örülök hogy sikerült! Még két antennát be építettem a laptopba egyet a wi-fi nek hogy 3 antennás legyen és egyet a GPS nek! Ha valakit érdekel szívesen elküldöm a lezáratlan BIOST ami az első változat amit kidolgoztam tehát nem tudja a kődal való BIOS eltávolítást és nem küldi el a GPS koordinátákat sem csak ezeket tudja :javított CPU ventilátor fordulat szabályozás,javított energiagazdálkodás,minden Mini PCIe tipusú WI-FI modul támogatott és minden Mini PCIe Modem támogatott!

2014. nov. 14. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!