Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ÜDV! Van egy Toshiba satellite...

ÜDV! Van egy Toshiba satellite c670-es laptopom, amiben megsemmisült az alaplap. V an rá lehetőség másik alaplapot beletenni? Az ebbevaló nem létezik MO. -n, és sajnos még elég drága külföldön.

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy alapból drága mulatság az alaplapcsere notebookoknál... Szóval inkább nem foglalkoznék vele. Alkatrészenként esetleg el lehet adni...
2014. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Rákötöztek 1 kg c4 -et és felrobbantották, vagy mi?! Mert akkor valóban megsemmisült volna. Így csak meghibásodott, ami általában javítható.

Vidd egy olyan szervizbe, ahol értenek is hozzá.

2014. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár elég drága lesz...
2014. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet megcsinálni, túláramot kapott.Illetve meglehet, de autó balesetnél ezt hívják gazdasági totálkárnak:D.Én egy másik, itthon is , mondjuk olcsóbban megszerezhető bontott Toshiba alaplapjára gondoltam.Vagy hagyjam a fenébe?
2014. júl. 9. 01:59
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Hátigen, ez a szívás a laptopokba. Látszólag király dolog, hogy kicsi, meg hordozható, stb.

De ha garancia időn túl behal, akkor nagyon mélyen zsebbenyúlós történet, még akkor is ha van Magyarországon alaplap. Ha asztali gép lenne, egy 10-esból meg tudnád csinálni.

Esetleg nézz körül itt:

[link]

2014. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!