Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdekes laptop probléma. Mi...

Érdekes laptop probléma. Mi lehet a baj? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú a leírás, de sajnos nem tudom rövidebben :/


Van egy Acer e725-ös laptopom. A napokban furcsa dolgokat csinál. Először a probléma alvó üzemmódnál jelentkezett. A laptop miután alvó üzemmódba tette magát (mert nem dolgoztam vele) majd miután újra megmozdítottam az egeret hogy használhassam, felvillant a képernyő 2-3 másodpercre majd megint elsötétült. A kikapcsoló gombot megnyomtam egy kicsit, így megint alvó üzemmódban került a laptop (sárgán villogott a led) majd újra megnyomtam a bekapcsoló gombot ismételten felvillant a képernyő. Ezt megjátszottam kb 4x és utána normálisan elkezdett működni. Dolgoztam vele több órát majd kikapcsoltam. Azon a napon többször be és ki kapcsoltam nem volt vele probléma. Következő napon ismét előfordult ez probléma, de annyi különbséggel, hogy 4-5-szöri próbálkozásra sem akart működni, így hosszan nyomtam meg a kikapcsoló gombot, hogy kikapcsoljon a laptop. Amikor próbáltam bekapcsolni akkor sem jelent meg a képernyő (sem az eMachine logo, sem a windows betöltő képernyő), de láttam hogy dolgozik a winchester, így vártam. A win7 betöltött mert hallottam a belépő hangot. Hosszan nyomva a gombot megint kikapcsoltam, majd újra be, ezt megcsinálva 3x jó lett ismételten a laptop. Interneteztem, játszottam, videókat néztem, szöveget szerkesztettem, semmi probléma nem volt. Próbaként beraktam egy 10 órás youtube videót hogy ki kapcsol e menet közben. Úgy hagytam a laptopot majd miután 6 óra múlva visszatértem, tökéletesen ment a videó DE amint megmozdítottam az egeret ismételten fekete lett a képernyő és azóta eddig semmilyen módszerrel nem tudom életre kelteni. A win7 ugyan úgy betölt, de képernyő nincs. Próbáltam kivenni az akkumulátort, csak töltőről, illetve töltő nélkül akksiról bekapcsolni, de úgy sem működik. Videókártya probléma lehet? Ez cserélhető ebben a fajta laptopban? Válaszokat előre is köszönöm.


2014. júl. 8. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ismerősömtől ,hogy az ASUS laptopokat már már rendszeresen úgy építik fel ,hogy tönkremenjem ,és az embör megvegye a következőt.Nem tudom,hogy Acer-nél is ilyen rendszeresen teszik tönkre a gépet.Nos ez a válasz valószínüleg nem haszon,de legalább talán nem fogsz ezután ASUST venni.További szép estét!
2014. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!