Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy fsp 450-es tápom és...

Van egy fsp 450-es tápom és néha elég fura hangot ad ki!?

Figyelt kérdés

Kb féléves és néha ilyen fura hangot ad ki (mint pl a légy zümmögés) de csak alkalmanként néha egész nap nemcsinálja valamikor meg szinte egyfolytába!


nem a ventillátorbol jön a hang!



2014. júl. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is csinálja ezt a tápom néha én így vettem elég olcsón . egy xfx 550 pro táp és az előző tulajnál volt számítástechnikus boltban is hogy megnézzék de nem jöttek rá miért van , le adja rendesen a feszültségeket a hatásfok is jó .. viszont volt olyan tápom is ami cicerget és be halt pár hónapra rá .
2014. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

Nekem egy gigabyte táp cicergett... majd leálltak a lapátok. De szerencsére a jó öreg WD40 kéznél volt és azóta hibátlanul teljesít :)


Kedves Kérdező! Amíg megfelelően működik, addig nem kell idegeskedni. Ha nincs hirtelen újraindulás, nem áll le a ventije, nem melegszik úgy, mint egy hőerőmű, addig ne aggódj feleslegesen. Persze ha nagyon zavar, akkor garanciálisan visszaviheted a boltba, aztán maximum 2-3 hét alatt a gyártónál kicserélik. Kérdéses, ér e neked ennyi ez az egész hercehurca.

2014. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a hang maga engem nem zavar csak paráztam nehogy vmi baja legyen, kösz a választ!
2014. júl. 9. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!