Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom beállítani BIOS-ban,...

Hol tudom beállítani BIOS-ban, hogy az integrált videókártya helyett az menjen, amit beraktam?

Figyelt kérdés
Itt vannak a képek a BIOS-omról. Hol kell beállítani hogy az a dedikált VGA menjen? 1. [link] 2. [link] 3. [link] 4. [link] 5. [link] 6. [link] 7. [link] 8. [link]

2014. júl. 9. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

elméletileg ez az

[link]


init display first: pci a külső vga(így a külsőnek kellene mennie)

ha nem megy, akkor lehet rosszul tetted be vagy nem kötötted be a plusz tápot a vga-nak

Írd meg a vga-d típusát, akkor meg tudom mondani, hogy kell e neki plusz táp

2014. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kata kata ***** válasza:
2014. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

1-2.) ACPI energiagazdálkodási állapot. engedélyezve van az S3 akkor lehetőség van az alvó állapotot nem a merevlemezre (hibernálás) hanem a memóriába írni (STR -suspend to ram) ,így gyorsabban ébred!

3.) az adathordozó (IDE) bekötés határozza meg (régen jumperelés)

4.)

-betöltési (boot) sorrend

-SMART -bekapcsolt állapotában információt küld a merevlemez állapotáról, hibás szektorok esetén tartalék területre teszi érdemes bekapcsolni!

-Init Display First (elsőként a beállítottat keresi a bios)EZT KERESTED!

AGP az integrált VGA , PCI a bővítőhely. PEG állásban a PCIe csatlakozóban lévõ az elsõdleges kártya!

-Chip Frame Buffer Size (elkülönített memória a videokártyának)(Alaplapi keretpuffer mérete) érdemes nagy méretet megadni kis VRAM -al rendelkező videokártyáknál hasznos.

5)Parallel Port Mode esetleg ha nem okoz hibát érdemes ECP+EPP módot választani mert az SPP nagyon lassú!

6) jó úgy ahogy van :)

7.) Érdemes engedélyezni a warning -okat, figyelmeztet, ha túlmelegszik a gép, vagy meghibásodik valamelyik

ventillátor

8.) Ez az amihez ne nyúlj!

2014. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!