Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép melegedésnél...

Számítógép melegedésnél melyik megoldás a jobb?

Figyelt kérdés

Nyáron a gépem 1-2 óra alatt nagyon felmelegszik bár a CPU-t és a videokártyát az aktív hűtés rendben tartja és a vinyó se melegszik nagyon de a ház szinte forró. A baj szerintem abból ered, hogy az asztal a meleg levegő túlnyomó részét bent tartja. Az a jobb megoldás, ha leveszem mind a két oldallapot vagy egy + előlapi ventilátorral a szobában lévő jelentősen hidegebb levegőt beszívatom amit a hátsó ventilátor és a táp kivezet.


Maga a gép egy az asztalban kialakított részbe van berakva így 4 oldalról körbe van véve így felül is és oldalt is csak 6 cm szabad hely van.



2014. júl. 10. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jót tesz neki az oldallap, lehetőleg szabad légáramlatú helyre tegyed, vagy üsd ki az asztal lapjait a 15 kilós kalapácsunkkal. :D


Sosem teszem ilyen zárt, szűk helyekre. Nekem a monitor mellett van az asztalon, semmi baja, hangosnak nem hangos, én még külön szeretem is, ha oda tudok hajolni, ha fura hangot ad ki...

2014. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb megoldás az elöl és hátul 1-1 ventilátor, ahogy írtad.


Az asztalba akkor be van süllyesztve a gép? Az nem biztos, hogy olyan jó megoldás...

A tápod amúgy a ház alján vagy tetején van? Ha az alján, akkor nagyon nem jó ez a besüllyesztés...

2014. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mondhatjuk, hogy besüllyesztve van és a táp a ház tetején van. Nem tudom az asztalra rakni mivel elég kicsi a 17"-os monitor és a hangfal is alig fér el rajta. Sajnos ott kell megoldani a hűtési gondokat ahol most van.
2014. júl. 10. 09:09
 4/5 kata kata ***** válasza:
Vedd le az oldalakat a gépről.
2014. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy légkondit :D
2014. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!