Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Lehet hogy a...

Mi lehet a gond? Lehet hogy a hálózati kártya? A többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy ma reggel óta szarakodik az internet. Még itt az elején leszögezném, hogy folyamatosan frissítem a rendszer programokat, vírusirtót,illetve a Windows update is folyamatosan frissíti a gépet. Eredeti Windows 7 van a gépen, ami otthoni, tehát nem irodában, nem iskolában, hanem otthonról írom ezt a levelet.

Tehát a mai nap reggelén mikor be kapcsoltam a gépet, egyszerűen megkergült az internet. Folyamatosan azt dobja ki, mikor megnyitnék egy oldalt, hogy "a kiszolgáló nem található". Aztán újra frissítem az oldalt, és érdekes módon másodjára már bejön az oldal. Érdekes viszont, hogy csak bizonyos oldalaknál jön be ez a hiba, mint például a facebook-nál, startlapnál, google mail-nél, stb-stb. Ugyanakkor a többi oldalt tizedmásodpercek alatt be tudja tölteni. Szóval a kérdésem az lenne, hogy esetleg a háló kártyám szarakodik, vagy maga az internet szolgáltató nincs a mai nap a toppon? maga a számítógép egyébként teljesen tökéletesen működik, tehát azzal nincs baj, csak az internet nem tökéletes, holott tegnap úgy kapcsoltam ki a gépet, hogy semmi baja nem volt akkor még.


2014. júl. 10. 08:46
 1/1 kata kata ***** válasza:
Szerintem nem a kártyád hibája.Inkább bizonyos weboldalaké.
2014. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!