Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel I5 4670 processzor...

Intel I5 4670 processzor beszerelés?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ilyen processzort, ma fog megérkezni, és annyi a kérdésem, hogy kell e hozzá venni hűtőpasztát? Mert régebben tudom, hogy kellett a processzorra, de most olvastam, hogy az újabb processzorokra gyárilag visznek fel ilyet, a felhasználónak meg már csak a hűtőt kell felpattintani, és mehet a menet. A boltost is megkérdeztem tegnap, ő is azt mondta, hogy már nem kell rá külön venni, csak meg akarok bizonyosodni róla itt is. Köszi előre is a segítséget!
2014. júl. 10. 10:02
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
Nem kell, a gyári hűtőn alapból van paszta.
2014. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! Ment a zöld! :)
2014. júl. 10. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A hűtőborda aljára tesznek pasztát és arra egy kis műanyag lapot, hogy ottmaradjon. Annyi a dolgod, hogy berakod a procit a foglalatba, leszeded a műanyag lapot a hűtőről, rárakod a procira és amikor rányomódik, akkor elkenődik a paszta.
2014. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglett, már az új processzor hajtja a gépet! Köszi a segítséget! :)
2014. júl. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!