Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1Tb os vinyót érdemes ketté...

1Tb os vinyót érdemes ketté partícionálni? Melyik programmal tegyem úgy hogy az adataim megmaradjanak? (eddig kb 70Gb van használva csak a többi szabad)

Figyelt kérdés
Új gépet vettem és gondoltam majd ha eldöntöm kettészedem a vinyómat. Elérkezett a pillanat. Csak nem tudom hogyan csináljam. Tudtok segíteni?

2014. júl. 10. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam az 1tb-s vinyómmal, hogy 100gb C partíció a win7-nek, a többi adat.
2014. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*másik D partíció minden másnak.
2014. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Windows-ban:

Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök -> Számítógép-kezelés -> Tárolás -> Lemezkezelés (Helyi)


C:-re jobb klikk és kötet zsugorítása


Beírod, hogy mekkora legyen (előtte meghatározza, hogy mennyire lehet legfeljebb összezsugorítani).


Én olyan 200 GB-ot hagynék C:-nek.


Ha ez megvan, lesz egy nem partícionált terület (nem biztos ,hogy így hívják). Arra jobb klikk, Kötet létrehozása azt hiszem. Max. méret és oké. Aztán mégformázni kell, és mehet a menet!

2014. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!