Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek belefér egy...

Szerintetek belefér egy Cooler Master Hyper 103-as processzor hűtőborda egy XDL Happy 31B plexis gépházba?

Figyelt kérdés

Ez a ház tetszett meg szóval nem szeretnék mást. A kérdésem annyi,hogy belefér(hosszában,vagy nem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#gépház #XDL Happy 31B plexis
2014. júl. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az XDL Happy 31B ház 19 cm széles.A Hyper 103-as meg 14 cm hosszú.Tehát simán belefér.
2014. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Nincs a háznak normális honlapja, ahol fel lenne tüntetve ez az adat. A hűtő 138.5 mm magas. Elvileg egyébként bele kéne férnie.


Nekem egyébként már volt dolgom ezzel a házzal. A minőségével egyáltalán nem voltam megmelegedve. A mellékelt ventilátorok nem csatlakoztathatóak alaplapra, közvetlenül kapják a 12 v -ot a tápról, így a szabályzásuk nem vagy csak nehezen megoldható. Az oldalsó ventilátortól berezonált az egész, ha a DVD meghajtó is felpörgött olyan olyan volt a zaj, mint egy lakatos műhelyben.

Szerintem válassz másikat.

2014. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

megmelegedve = megelégedve

Rohadt auto javító! :D

2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oldalán lévő venti ki lesz véve (a zaj miatt).

Előlapi marad csak. Ja meg az érdekelne ,hogy a plexit milyen erősen fogja a ház? Szóval kicsi mozdítás és kiesik,vagy tartja rendesen?

2014. júl. 10. 12:04
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Kiesni nem fog, viszont mondom, minőségileg úgy f*s, ahogy van. Nem minden a külcsín, de persze te tudod, majd a te pénzed bánja. :)

Egy Sharkoon Vaya II vagy ha minden áron plexi akkor egy Cooler Master RC-K350 sokkal jobban megéri szerintem.

2014. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!