Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az...

Miért nem ismeri fel az alaplap a videókártyát?

Figyelt kérdés

Van egy MSI K9N6PGM2-V (MS-7309) alaplapom.


és egy Sapphire Radeon R7 240 1GB GDDR5 videókártyám.


Mikor berakom a vidikarit az alaplapba normálisan ahogyan kell. rádugom a vga csatit a vidikarira, bekapcsolom a gépet és nincs semmi kép, de a gép bekapcsol.(lehet hallani)


Bios-ba ugy van beállitva, hogy ha a pcie-csatiba bennevan a vidikari automatán letilt az integrált vidikari és a pcie-t használja.


De én bedugom a pcie-be a vidikarit és ugyan ugy megy az integrált tovább.Mintha benne se lenne a pcie-csatiban a vidikártya.


Elötte használtam egy másik videókártyát és azzal ment rendesen, nem volt semmi gondom vele. Mikor beraktam a kártyát letiltott az integrált vidikari és használta a pci-e kártyát.


De ezzel az új videókártyával nem müködik...



2014. júl. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kártya hibás vagy a tápod nem bírja. Próbáld ki a kártyát másik gépben.
2014. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és a vga kábelt aaz r7 240 be dugtad bele vagy az alaplapiba? mert nem mind1.
2014. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A tápomom birja mert ha nem birná nem kapcsolna be a gép ha rajta van az r7 240. Viszont a ventillátor pörög az r7 240-en.

........................................

A vga csatit az r7 240-re dugtam nem az alaplapira. Tudom, hogy kell bekötni az ilyeneket.


Hát akkor remélem, hogy a vga kártya szarakszik mert azt kicserélik garanciával.

2014. júl. 10. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennek kell-e tápcsati, de ha igen, azt tugd rá. pci-express táp, sárga, fekete kábelek.
2014. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ehhez a vidikarihoz nincsen külön táp csatlakozó.
2014. júl. 10. 17:21
 6/6 anonim válasza:

Hali.


Pontosan ugyan ez a problémám ugyan ezzel az alaplappal, és kártyával.....Esetleg megoldódott, és ha igen akkor hogyan?


Köszi előre is

2015. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!