Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok írni nekem egy gamer...

Erdődi Deniel kérdése:

Tudnátok írni nekem egy gamer konfigorációt 180 ezerért maximum?

Figyelt kérdés
Inteles az jobb gamernek? Vagy AMD? Nem tudom ezért kérek segítséget

2014. júl. 10. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Soha nem evszünk előre összerakot gépet
2014. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de az nem előre összerakott, szerintem. De elfogadok még tippeket, mert én nem értek hozzá.
2014. júl. 12. 13:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Drága aránytalan xD
2014. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem előre összerakott, akkor állítottam össze mikor megírtam. Nem tudom szerinted miben aránytalan, megosztanád velünk? (Ha osztod az észt indokold is meg) Max az alaplapba és a videokártyába de a pénz beszél és kicsit így is több a keretnél. Videokártyába is csak akkor ha nvida párti vagy de abból nem kapnál ilyet ennyi pénzért
2014. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Moreno ***** válasza:
Az fx alá minimum,egy evo r2 lap kell,20 k alatt semmilyen lap nem jó az fxnek a szar tápellétás miatt,még az alap órajelet sem fogja hozni különben, + hűtő csere egyből,mondjuk egy tt macho,a gyári hangos,és ... Ha már fxet veszel,akkor max 8320,a 8350 egy húzott órajelű 20-as. Szerintem teljesen jó proci,de semmivel nem olcsóbb,mint egy i5,akkor vegyél,ha akarod húzni,4.4-ig simán elmegy,különben felesleges. Bf3-4 multi,meg a watch dogs(max pár játék még,ami profitál az fx több magjából). Az intel 1 szálon erősebb,ha csak játékra veszed akkor intel. Nekem volt fx 8320-asom is,és azzal is meg voltam elégedve.
2014. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha megnéznéd 20e fölött van az alaplap. Én csak akkor használnék ASUS lapot ha ingyen hozzám vágnák, a családban ötöt dobtunk ki gigabyte-ból egyet se pedig volt amelyiken meghalt a táp és szétolvadt a 24-tűs csati kicseréltük és még 4 évig működött és utána is csak fejlesztés miatt lett selejtezve. A gyári hűtő bőven elég szokott lenni teljesen felesleges cserélni ha nem húzod. (Az évek múltával már melegedhet akkor érdemes lehet befektetni de ha a biztonságos tartományon belül marad teljesen felesleges)


[link]

Hát egyszálon erősebb de egyébként nem és azért van a kettő között majdnem 15 ezer különbség abból meg lehet venni SSD-t amivel AMD WIN.

2014. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Moreno ***** válasza:
Sztem felesleges is írnom,ha az evora azt moondod,hogy rossz.Régóta nem követed a lapok fejlődését sztem. Ebben az árkategóriában az evo a bestbuy. Ennyi. A gagyibájt tényleg jó volt valamikor
2014. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ateszko97 ***** válasza:
i5 4440 + 8gb 1600 Mhz ram + r9 270 X
2014. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod te éppen használod egy ideje elismerem, hogy jó. Mellesleg nem azt mondtam, hogy az konkrétan szar hanem, hogy már egyátalán nem bízom az ASUS-ban alaplapok terén. Tudom, hogy volt a gigabytnak egy mélypontja de kezdenek kimászni belőle és megint megbízható lapokat gyárt. Nem vitatkozni akarok mielőtt azt hiszed :)
2014. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!