Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a hőmérsélet a...

Normális ez a hőmérsélet a processzornál?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy pc-t,mely egy QuadCore Q 9400 processzorral rendelkezik. Feltettem a Speedfan nevű programot ami méri a különböző részek hőmérsékletét.


Mikor bekapcsolom a gépet alapból 50-60 fokos a core0 és ez játék közben felmegy akár 90-100 fokra is.

Ez normális vagy csak a program mérné rosszul?



#processzor #SpeedFan #QuadCore Q 9400
2014. júl. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kicsit magas, játék közben kéne 60-70 között lennie.
2014. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg más programmal is, pl : Aida, Everest.

Ha hasonló értékeket mérnek akkor nem normális, játék közben max 60 fok a korrekt szerintem, alapjáraton mindenképp magas ! Nézz egy új procihűtőt, elképzelhető hogy gané a gyári, bár intelre nem jellemző annyira.

2014. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ez így sok szerintem.

Jól rögzül a hűtő a foglalatra?

Nekünk akkor volt ilyen probléma, amikor a gyári intel hűtőnek már repedtek voltak a tartó kis műanyag cuccai, és nem tudott normálisan rászorulni a procira a hűtő.

2014. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a progléma hogy elvoltak törve de mostmár megtanultam hogy kell visszatenni a 4 kis lyukra ! de szerintem pasztázd újra ja és küldök egy videót hogyan kell visszatenni a hűtőbordát ! https://www.youtube.com/watch?v=YQIzOAlnl2E
2014. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!