Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Karácsonkor milyen akciók...

Karácsonkor milyen akciók szoktak lenni pcx.hu - n? mert nyár vége felé vennék 1 gépet de ha karácsonykor vannak pcx-en akciók akkor megvárom mert úgyis csak jövöre jön ki az a játék amire kell?

Figyelt kérdés
és mégis miféle akciók szoktak lenni ? vagy egyáltalán nem éri meg megvárni ?

2014. júl. 14. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod csak onnan? Nem csak az az üzlet létezik :)
2014. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor ipon ? :D ez a kettő létezik tudtommal xD és azért mert a pcx olcsóbb mint az ipon ezért gondoltam rá :D
2014. júl. 14. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Amiket én vettem, mindig úgy jött ki, hogy iPonon olcsóbb.
2014. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
waow :d akkor megnézem és ott mennyi a gép összerakás ?
2014. júl. 14. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Árukeresőn hasonlítsd össze az árakat. Nem kell 1 helyről megvenned mindet.
2014. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem msot így végig böngésztem de így a legolcsóbb :D viszont visszatérve az eredeti kérdésre karácsonkor milyen akciók szoktak lenni akkor a pcx-en ? mondjuk mindre 10% kedvezmény? :D vagy ilyenre ne is számítsak ? :D
2014. júl. 14. 17:22
 7/12 halalfalo ***** válasza:
Ne számíts rá. Inkább bízz benne, hogy Magyarország tényleg "jobban fog teljesíteni" Ha az Euro-Forint árfolyam kedvezőbb lenne, akkor talán egy picit lejjebb mennének a hardver árak.
2014. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam. Van mondjuk 6 alkatrész, amiket máshonnan rendelsz. Az átlag szállítási díj 2000Ft. Ha más helyről rendelnéd, akkor csak a szállítási díj 12 ezer lenne.
2014. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ötödik ezt te sem gondoltad komolyan.

Mindenhonnan elkérik a szállítási költséget, ha alkatrészenként számolunk 2k-t (mert kb ennyi szokott lenni a posta) akkor így állunk:

Alaplap -2k

Ram - 2k

Proci - 2k

vga - 2k

táp - 2k

hdd - 2k

ház - 2k

Tehát ha mindent a legolcsóbb helyen rendel (feltételezve, hgoy minden alkatrész másik boltnál a legolcsóbb), akkor a postáért fizet több, mint 10k-t

Kérünk még ilyen értelmes tanácsokat

2014. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyire hülyék Ti sem lehettek. Nem mindenki rendeli házhoz. Valaki képes elmenni érte gyalog is. Főleg, ha az embernek bérlete van vagy éppen intéznie kell valamit. Amúgy sincs mindenhol szállítási ktg. és valahol még pick-pack pont is van ingyenesen vagy pár száz Ft-ért.
2014. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!