Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobile Intel (R) 4 Series...

Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family videókártyája van a gépemnek és Pentium (r) Dual-Core CPU T4300 2.1Ghz a processzorra. A Többi lent?!

Figyelt kérdés
Szóval beraktam a Forma 1 2010 pc játékot. Olyan mitha egy lasitott felvételt néznék. Nem nagyon viszi akadozik,laggol. Utánaolvastam a neten és ez a processzor vagy a videókártya hibája lehet. Tehát arra még nem jöttem rá hogy melyik.(mert nem vagyok annyira jártas ebbe az témában). Szóval szerintetek a videókártya vagy a procceszor hibája lehet???. Hogyha mondjuk a processzor gyenge akkor azt lehetne bőviteni. És ha a videókártya gyenge akkor azt lehetne nagyobbra cserélni???

2014. júl. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebbe a gepbe integralt videokartya van ami eppen nem jo jatekra! Wgy jobb vga megoldana mindent!
2014. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak nem Toshiba Satellite Pro sorozat része?

Nekem is ilyenem van (gamer asztali gépem mellett) ,YouTube videókat is alig lehetett vele nézni,lassan 7 éves technológia és már akkor se volt valami atom.


Az a proci és a videokártya teljes mértékben alkalmatlan játékra.

Laptopban nem lehet (99%-ban,ha lehet akkor is csak komplikáltan,profival és drágábban mint venni egy újat) ilyesmiket jobbra cserélni,általában még cserélni se.

2014. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem Toshiba,hanem Acer Aspire 5732z gyártás. Youtube videokat visz. Mi az a vga??
2014. júl. 14. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Videokártya.

Gyenge játékokra,fullHD videókra..

2014. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!