Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek még a gépembe,...

Mit vegyek még a gépembe, hogy fullon vagy high-on fusson minden? Konfig lent.

Figyelt kérdés
Amd fx 6100 3.3 ghz , gigabyte r9 270 oc 2gb, 8 gb ddr3 1600 mhz ram. fsp hexa 400w. esetleg ha vennék 1 fx 8350-et jelentősebb lenne az fps növekedés? mivel watch dogs, bf4 megy highon full hd-ben bőven. viszont 1 csomó fps ingadozásom van. bf4-ben 60ról akár lemegy 20-30 körülire beállítástól függetlenül, ahogy a diabloban is 5-10 fps-re is akár ha sokan rajtam vannak... nem értem mi lehet a gond. a gép frissen lett windowsolva és a hőfok is jó.
2014. júl. 14. 21:26
 1/5 anonim válasza:

Nem kell highon játszani...

Játssz lowon vagy mediumon akkor

És a 20-30 fps az ideális kategóriába tartozik

Vagy kapcsold be a vynsic-et

2014. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"És a 20-30 fps az ideális kategóriába tartozik"


Ilyen baromságot is ritkán látni... Minél több az fps, annál jobb. 60 és afölött már teljesen folyamatos a kép.

2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj de én highon szeretnék játszani. 20-30 egyáltalán nem ideális max a 30 az ideális a konzolon de gépen főleg 1 Multiplayer FPS-ben igenis számít ha 30 vagy ha 60 fps-ed van. vsync semmit nem ér.
2014. júl. 14. 22:05
 4/5 Teno ***** válasza:

itt inkább driver gond lesz, vagy op.rendzser, szóval nem a hardverekben van a gond.

Procit nem kell váltanod, semmi baj a tiedével.

ha meg ezt multiba tapasztalod, akkor lehet a neted gyenge, vagy a ping-ed rossz, esetleg csak szerver gond van, stb-stb

2014. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nettel nem lehet a gond a pingem eu szervereken 30-40 környékén van. driverből is a legújabb van. win 8.1 64x op rendszerem van.
2014. júl. 14. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!