Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Garancia. Mi lesz az eredmény?

Garancia. Mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

Visszavittem a videokártyámat, immár másodszor, mivel képhibákat produkált és túlmelegedett. 2 éve (2012.08.15) teljesen kicserélték emiatt ezért augusztusig még garanciális.

Bevittem, átvette és mondta hogy "háát ilyen már nem lesz szerintem".

Akkor ha ők is észlelik a hibát akkor levásárolhatom az árát mivel már ugyanolyanra nem tudják cserélni?

Egyébként VTX3D Radeon HD6770 1GB volt.

Sapphire R7 260X 2GB-t akarok venni helyette ha levásárolhatom az árát.


2014. júl. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2014. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Teno ***** válasza:
és elég jó járnál vele, sokkal jobb kari, persze az 1GB-os is jó lesz
2014. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ma már azért kell a 2GB, a 260X az ami már pont "kihajtja" a 2 gigát.
2014. júl. 14. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább pont nem.:) Mindenesetre árban nincs nagy különbség az 1GB és a 2GB között, úgyhogy veheted a 2 gigást is.
2014. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, én nem videókártyával hanem routerrel jártam hasonlóan, vagyis nálam hónapokig ment a huzavona a szervízzel, mert állításuk szerint náluk ment, de máshol nem, aztán egyszer csak meg adták magukat és elismerték a hibát, és kaptam egy másikat, egy 54 mbites tplink router volt amit visszavittem, és szintén egy tp-link routert kaptam, de az már 150 megás volt.. szóval elvileg nem szabad nekik olcsóbbat vagy gyengébbet adni ha olyan nincs mit visszavittél, de viszont ha csak drágább vagy erősebb van akkor abból kell adniuk, vagy az árát visszaadni... olyat nem tehetnek meg hogy gyengébbet adnak vagy hogy kérjenek még érte pénzt ha erősebb van csak...
2014. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!