Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD HELP PLZ : egy 120gb-os...

SSD HELP PLZ : egy 120gb-os SSD-re rá fér A az Eredeti WoW + a LOL és maga az operációs rendszer?

Figyelt kérdés
mert nekem más nem kell a gépre és ha rá férnek akkor veszek inkább ssd-t de csak 120ast tudok venni nincs töb pénzem

2014. júl. 15. 14:54
 1/4 marci1008 válasza:

Elméletileg igen. A WoW-nak elég 25-30GB, a LoL-nak max 10GB és én a rendszernek 40-et számolnék fel.


Arre kell figyelni hogy az SSD sose teljen be teljesen, mert az nagyon belassítja. Szerintem ha velszel egy 120 GB-s modellt akkor ügyelj rá hogy mindig maradjon rajta kb 15-20 GB szabad hely.

2014. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát jolvan köszi a inforimácoót
2014. júl. 15. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiigazítanám az elsőt: Létezik 120 és 128 GB-os SSD. Ami 120 GB-os, az azért annyi, mert gyárilag már elkülönítették a wear leveling működéséhez szükséges területet. Nyilván így sem célszerű telepakolni, de a 15-20 GB erős túlzás. Elég oda 5 GB is, ha tuti biztosra akar valaki menni. Viszont akinek meg csak ennyi maradna szabadon, az meg inkább vegyen 240 GB-os SSD-t, különben állandóan küzdenie kell a tárhelyért.
2014. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nekem erre van csak pénzem 120asra de köszi a választ tudok hagyni 10-15 gigát azt számoltam :D a régi winyóm meg rá rakom másik meghajtó és egybe rakom a kettőt telepitésnél és C-meghajtó lesz az ssd- a D-meghajtó meg a régi winyóm ami 200gb-os és akkor semmi gond :D maga a rendszer gyors lesz mega net mert aza ssd-re lesz telepitve meg amit a C-re rakok ami ugye az ssd akkor az is gyors lesz
2014. júl. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!