Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rosszul telepítettem az egeremet?

Rosszul telepítettem az egeremet?

Figyelt kérdés
Vettem egy Trust GTX 31-es egeret,egyből bedugtam a gépbe telepítette az illesztőprogramot egyből a windows és csak akkor tettem be a telepítő cd-t, de aztán megnéztem a telepítési útmutatót és azt mutatta hogy először a cd-t kellet volna telepíteni és csak aztán kellet bedugni az egeret és most meg nem tudom használni a konfigurációs menüt most mi tudnék tenni ?

2014. júl. 15. 16:08
 1/7 Moreno ***** válasza:
Miért nem installálod fel most a cdről? Ha az nem megy akkor szedd le a gyártó oldaláról.
2014. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de ugyan úgy nem működik a konfigurációs menü, nem enged belépni...
2014. júl. 15. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy újraindítás után se jó akkor telepítsd az illesztőprogramot a CD-ről ha úgyse jó akkor töltsd le a gyártó honlapjáról.Mielőtt telepíted a CD-ről az illesztőprogramot érdemes eltávolítani a Vezérlőpult\Hardver és hang\Eszközök és nyomtatók közül az egeret és utána telepíteni.
2014. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam de az sem jó szerintem ott lehet a probléma valahol hogy a windows nem ismeri fel az egeret mert emikor bedugtam nem volt az a felirat hogy "a készüléke használatra kész".
2014. júl. 15. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor be akarok lépni a gaming mouse editor-ba akkor azt írja ki hogy:"Nem lehet hozzáférni a parancsikon által hivatkozott elemhez.Lehet hogy nem rendelkezik a szükséges engedélyekkel.
2014. júl. 15. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha rendszergazdaként indítod el?
2014. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És amúgy milyen rendszered van?


Így is próbáltad már eltávolítani az illesztőt?

Vezérlőpult\Programok\Programok és szolgáltatások

és így próbáld meg eltávolítani ha így se sikerül akkor próbáld meg másik USB portal(lehetőleg alaplapi legyen).

Távolíts el minden más USB eszközt vagy futtasd a Windows Update-ot és indítsa újra a számítógépet vagy próbáld ki másik gépen amúgy innen töltötted le a drivert: [link]

2014. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!