Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik proceszor a jobb?...

Melyik proceszor a jobb? (kérdés bővebben lent)

Figyelt kérdés
sziasztok.azt szeretném kérdezni tőletek,hogy olcsón szeretnék számítógépet összerakni,játék céljából (CS 1.6,CSS)ezt a kettőt vettem számításba:intel core 2 quad vagy AMD phemon.szerintetek melyik a jobb játék,teljesítmény szempontjából,és természetesen árból.vagy ezektől is van jobb?(megfizethető:P)
2010. jan. 8. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megmondod mennyi pénzt fordítanál rá, megmondom azon az áron melyik gyártó ad erősebb vasat. De így látatlanban annyit mondok, hogy 40 ezer alatt mindenképpen AMD, fölötte meg Intel.
2010. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Bruttó 100-110+videókártya+monitor körül kijön mindkettő márka négymagos procijával (4gb ram) ddr2 ill. ddr3 variációkban. Prohardverhu cpu rovat tesztjeit olvasd át.

Magam E6750-est használok most épp (@3600), mivel a 4 mag az én esetemben nem nyújtott volna pluszt, ugyanakkor ma újonnan már nem vennék kétmagost.

2010. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kössz szépen a válaszokat,átnézegem a prohadver cpu teszteket,amúgy 90-120 ezer forintot költenék rá:de csak gép monitor,és hardverek már megvannak:D
2010. jan. 8. 20:05
 4/21 A kérdező kommentje:
úgy néz ki hogy AMD Phenom II X4 965 3.4GHz processzort veszek,átolvastam sok tesztet,és elég erős,az intelről aztmondják jó,csak a 775 socket elavult.ehez az amd processzorhoz milyen hütőt ajánlotok?
2010. febr. 6. 17:18
 5/21 anonim ***** válasza:
semmilyet
2010. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de akkor leég:D
2010. febr. 6. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
látszik hogy nem értessz hozzá.
2010. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
van olyan 965 amihez adnak eredeti AMD hűtőt
2010. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
komolyra forditva a szót:nem nagyon,azé kérdeztem itt.olcsón szeretnék jó processzort,mellékesen megkérdeztem milyen hütő lenne ideális hozzá hogy a legjobb teljesítményt kitudjam belőle hozni te erre meg irod hogy semmilyet.miért akkor mi fogja hüteni???
2010. febr. 6. 19:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát ha van pénzed akkor vegyél Intelt nem fogod megbánni ha ninics annyi akkor elég az AMD Phenom II x4 ugy gondolom h nézd h kb oan 2.5Ghz es legyen és az L3 6mb legyen kb~ ~

de ezekhez a game ekhez elég szerintem az 2 magos is sőtt az 1magos proci is de van AMD phenom II x3 az is 4 magos csak gyári hiba miatt 3 mag lett belőle és elég erős de sokkal megfizethetőbb

2010. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!