Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg okozhat gondot az...

Tényleg okozhat gondot az alaplapi beépített VGA? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék új gépet venni. Az egyik ismerősöm azt javasolta, hogy olyan alaplapot keressek amiben nincsen beépített VGA, mert az csak felesleges, meghibásodásra hajlamos alkatrész. Ezzel az a gond, hogy ahhoz a processzorhoz amit kinéztem (Intel Core i5 4440 3.1 Ghz) nem találok olyan alaplapot amibe ne lenne beépített VGA (LGA 1150 foglalatos alaplap kell hozzá, de az iponon mindegyikhez az van írva, hogy van bennük beépített VGA). Tűrhető áron csak AMD procikhoz találtam olyan alaplapot amiben nincs beépített VGA, de én ragaszkodnék az Intelhez. Még azt kérdezném, hogyha nem okoz gondot a beépített VGA, akkor szerintetek a fentebb már leírt procihoz (i5 4440) jó alaplap lenne-e a Gigabyte GA-Z87-HD3?

2014. júl. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem azt használod akkor semmi nincs vele, bios-ban le kell tiltani és kész, igen jó az a lap, Gigabyte jókat készít.
2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 halalfalo ***** válasza:

Z87-es chipsetű alaplapot felesleges venni, mert ez tuningra van. De csak a "K" jelű processzorokat lehet rendesen tuningolni. H97-es lapot nézz,

pl ASUS H97 PLUS, ASROCK H97 PRO4

2014. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik LGA1150-es lapban sincs integrált VGA.


Az APU-ban van.


H97-es lapot vegyél.

2014. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!