Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolás után biért felete...

Skynet2042 kérdése:

Bekapcsolás után biért felete a képernyő? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Kicsereltem a hdd m egy ssd re es az odd helyere betettem egy keretet a hdd m el, és fel akartam telepiteni ra a win 8 et, el is kezde, de amikor ujraindult, akkor kikapcsoltam, mert hirtelen el kellett mennem, mikor visszajottem, megnyomtam a power gombot hogy bekapcsoljam, és halott a képernyő, nem csinal semmit, a power vilagit, es kesz, annyi. Kiprobaltam mar mindent, visszaraktam a hdd t, rarakotottem egy masik kepernyore, az se jó, semmi. Nagyon remélem, h tudtok valamit amit én nem, és meg tudom oldani a problémát.

2014. júl. 17. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkinek, de felek, h nem lesz jo, es gyorsan elirtam a miért, es a feketet.
2014. júl. 17. 19:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Áramkimaradás és ezért meghibásodott vidd szervizbe
2014. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es mit tudnak vele csinalni?
2014. júl. 17. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el aki ért hozzá mert csak így neten keresztül nem tudjuk megcsinálni
2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De o meg tudja csinalni?
2014. júl. 18. 07:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy ki kell dobni az ablakon??
2014. júl. 18. 07:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Es szerinted ha van meg ra garanci akkor megcsinaljak?? Lehet ilyenre garancia?
2014. júl. 18. 07:16
 8/8 anonim ***** válasza:
ha van érvényes garancia(lap) akkor mindenképpen megcsinálják.És nem fogják kidobni ne aggódj és persze garancia nélkül is megcsinálják de akkor nem ingyen lesz
2014. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!