Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a videókártyának?

Mi baja lehet a videókártyának?

Figyelt kérdés

Ment már tönkre egy jó pár videókártya a kezem alatt de ez most valahogy még is más.

Játék közbe csak elment a kép meg a hang és csak villogot a monitor.Lefagyott, nem csíkozott, nem szilánkozott semmi.

Ha be rakom csak pörögnek ezerrel a ventik és nem csinál semmit a gép. Berakatam az előzőkártyát amin "leváltak" a memóriák. Azzal sincs kép mert letört a tápcsati de nem az a lényeg hanem az h olyankor a ventik elhalgatnak és bootol a windows. Még hang is van. Na de mi lehet a mostani kártyával?



2014. júl. 18. 23:11
 1/2 nax° ***** válasza:

bios reset.

kapcsold ki a gepet,vard meg,mig megallnak a ventik,vedd ki az elemet az alaplapbol,kapcsold le a tapot.

varj egy kicsit,

rakd vissza,kapcsolj.

szerintem a felbontasod tul nagy vagy nem tamogatja a vga-d.

ha igy se megy es van az alaplapon integralt videkartya,akkor dugd at a monitort,nezd meg,hogy latja-e egyaltalan a kartyad a gep.

nezd meg biosban is,hogy engedelyezve van-e.

2014. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Restet volt az első dolog amit csináltam miután elment a kép. Az nem segitett.

Előtte ment nekem ez a kártya egy jó fél évet szval a felbontás meg ilyenek nem lehetenek gondok.

Alaplapi vga van az adja is a képet, de a biosban nincs olyan vga opció. Ha benne az alaplapban egy vga hiába dugom rá az integrált videókártyára a kábelt az nem fog működni.Soha nem is ment a kettő "egyszerre" egy gépemben sem.

2014. júl. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!