Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehetséges, hogyha nem a...

Az lehetséges, hogyha nem a BIOS kilépési menüjéből, hanem a számítógép power on/off gombjával (röviden megnyomva) kapcsoltam ki a gépet, már elindulni sem hajlandó utána?

Figyelt kérdés
Elég érdekes helyzetben vagyok, újra szerettem volna telepíteni a gépemet. Beléptem a BIOS-ba, és meg akartam keresni a boot menüt. Azonban közben el kell sietnem valahová, és gyorsan csak egy rövid gombnyomással kikapcsoltam a gépet. Ám amikor vissza akartam kapcsolni, elég érdekes jelenség fogadott. Nincs semmilyen formában kép a monitoron, és látszólag a HDD-ket sem érzékeli a cucc, ugyanis a piros LED nem villan fel. Viszont minden más igen, a ventilátorok pörögnek, a gép tehát elindul, de kép nincs a monitoron, bootolni nem bootol és így nem kell gondolom mondani, hogy használhatatlan. Pedig a HDD-k rendesen csatlakoztatva vannak, mint ahogy minden más is. Próbálkoztam azzal, hogy kivettem a gombelemet, majd rövid idő után visszatettem, de a helyzet ugyanaz. Mégis mi okozhatta ezt? Ha bent vagyok a BIOS-ban és röviden megnyomom a ki-bekapcs gombot, akkor meghal az egész? Az alaplap típusa: ASUS P8H67 REV 3.0. Sosem frissítettem, sosem nyúltam olyasmi dolgokhoz, amiről fogalmam sincs, így ez most eléggé meglepett. Bocsi a hosszú leírásért!

2014. júl. 20. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!